banner1199

banner1197

Oyuncu Serap Çelikünal kimdir nereli kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Serap Çelikünal Müge Anlı'da

Serap Çelikünal kimdir, nereli ve kaç yaşında sorusuna cevaplar çok kez Google arama motorlarında sorgulanıyor. Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Serap Çelikünal Müge Anlı’ya katıldı. Adana'da yaşayan ve dizilerde rol alan Serap Çelikünal'ın kimi aradığı belli oldu. Buna göre, Serap Çelikünal Müge Anlı'da oğlu Ramazan Çelikünal'ı arıyor. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ismin hayatı ve oğlunu araması gündem oldu

BİYOGRAFİ 24.09.2019, 15:07
Oyuncu Serap Çelikünal kimdir nereli kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Serap Çelikünal Müge Anlı'da

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Serap Çelikünal Müge Anlı’ya katıldı. Serap Çelikünal kimdir? Adana'da yaşayan ve dizilerde rol alan Serap Çelikünal, oğlu Ramazan Çelikünal'ı arıyor. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ismin kim olduğu merak ediliyor. Adanalı 48 yaşındaki Serap Çelikünal, 14 yaşındayken taksicilik yapan Nihat Çelikünal (49) ile evlendi. İşte Bir Zamanlar Çukurova oyunları arasında yer alan Çelikünal ile ilgili merak edilenler

SERAP ÇELİKÜNAL KİMDİR?

Adanalı 48 yaşındaki Serap Çelikünal, 14 yaşındayken taksicilik yapan Nihat Çelikünal (49) ile evlendi. 15 yaşında ilk bebeğini dünyaya getirdiğini söyleyen Çelikünal, çoğu insan çocuğa hasret kalırken kendisinin ikiz, üçüz, dördüz bebekler dünyaya getirdiğini söylüyor.

14 yaşından 36 yaşına kadar 38 çocuk dünyaya getirdiğini, 5 kez de beşiz hamile kaldığını ancak sağlığı nedeniyle gebeliği sonlandırmak zorunda kaldığını anlatan Çelikünal, "36 yaşıma kadar 22 yılda 5 kez tek, 5 kez ikiz, 1 kez üçüz, 5 kez ise dördüz bebek dünyaya getirdim. Özellikle üçüz ve dördüz bebeklerim yaşamadı. Dördüz dünyaya getirdiğim bebeklerden sadece 2 tanesi yaşıyor. 22 yılda dünyaya getirdiğim 38 bebekten 10'u yaşıyor, 28'i hayatta yok" diyor.

SERAP ÇELİKÜNAL, MÜGE ANLI'YA KATILDI

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alan Serap Çelikunal, 24 yaşında kaybolan oğlunu aramak için Müge Anlı'nın programına başvurdu. Çelikunal, oğlunun Bipolar hastası olduğunu ve kendisinin yanından hiç ayrılmadığını söyledi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P