banner1199

banner1197

22.11.2015, 13:04

Canavarın düşmanı Türk

Birisi çıkmış "Türkiye halkı" demiş. Çok akıllı ya büyük Türk Milleti bu zokayı yer sanmış. "Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir" Bu cümlenin nesi anlaşılmaz Allah aşkına. Bu cümleye karşı çıkmak ırkçılıktır, bölücülüktür, uşaklıktır ve nihayet akıl yoksunluğudur. Irkçılıktır çünkü; yaşadığı ülkenin halklarından ayrı olduğunu düşünmektir. Bölücülüktür çünkü; yaşadığı ülke için savaşan halkları birbirinden ayrı tutmaktır. Uşaklıktır çünkü; Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmak için yedi düvelle, emperyalizmle savaşan Türkiye halkını yok saymaktır. Akıl yoksunluğudur çünkü; isimsiz kalmak, ayrışmak, aynı dille anlaşamamak, ırklara, etnisitelere, mezheplere, cemaatlere, şeyhlere ve müritlere geri dönmektir. Büyük Adam'ın o sözüne karşı çıkmak yok olmak, kukla olmak demektir. Emperyalizme boyun eğmek demektir ki; o yüzden sol adına, solculuk adına konuşulması yalancılıktır. Laflara değil gerçeklere bakalım. Yugoslavya'dan millet bilincini çıkardılar, Irak'tan, Libya'dan, Endonezya'dan ne oldu? Tek millet olmamak tek bayraksız olmaktır. Bayraksız insanlar buluşamaz, anlaşamaz, kaynaşamaz.

ROTH'UN KANKASI

Şimdi esasa gelelim. Üsküplü hemşerim Mehmet Akif Ersoy ne güzel demiş; "Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" O canavarı gördük geçenlerde. Büyük Milletimizin Kürt kökenli insanlarını Avrupa medeniyetiyle kandırmaya çalışan, Avrupa'nın kucağında oturanlar, Avrupa beslemesi olanlar hiç mi utanmadılar. Leyla Zana'nın has dostu sözde insan hakları sevdalısı Claudia Roth nerede diye sormadılar mı? Alman Yeşiller falan Suriyeli kadınlar, çocuklar, bebekler soğuktan donarken Makedonya'da demiryolu üstünde bulabildikleriyle karınlarını doyurmaya çalışırken, Balkanların meşhur soğuk ve yağışlı havasıyla boğuşurken neredeler. O Avrupalı yeşillerin kuklası olan yeşil, sarı, kırmızılar neden sormazlar onlara neredesiniz diye. Yoksa IŞİD'le savaşıyoruz bahanesiyle Amerikan silahları kullanıp bölgeyi daha çok bölme planlarının kuklası oldukları için mi susarlar? Bırakın siz IŞİD'i temizleyen temizler zaten tıpkı bölgeyi bölmek isteyen PKK'yı, PYD'yi temizleyecek olanlar gibi IŞİD'i de temizleyenler var. Roth'un kankası Leyla Zana'da diğerleri de merak etmesin Türk Ordusu varolduğu müddetçe terör rahat edemez.

GÜVENCE TÜRK ORDUSU

Ağlayarak haber izletti bana Türk Ordusu. 12 Kasım günüymüş bebekler, çocuklar, bacılar, analar, kocalar, atalar, neneler bir botun içinde Avrupa'ya gitmeye çalışıyorlar. Ülkeleri yok ediliyor ya birlikleri bozulmak isteniyor ya o yüzden kaçıyorlar. PYD, IŞİD, ÖSO falan Suriye'yi yok etmek istediği için savaş çıkardı ya işte o savaştan kaçıyorlar. Gidecekleri yerde "medeniyet" var sanıyorlar ama bilmiyorlar "tek dişi kalmış canavarın" ocağına gidiyorlar. Yunan munan farketmez ben canavarın kıtasına bakarım işte o canavarın denizden çıkıyor. Elinde bir mızrak... lastik bota saplıyor mızrağı... Çocuklar ağlıyor o saplıyor, analar yalvarıyor o saplıyor, babalar direniyor o saplıyor. Ege'nin ortasına gömmeye çalışıyor insanları. Sonra destanlardan çıkan kahramanlar beliriyor evet onlar Türkler geliyor. Masal sanki, canavarın gemisine doğru kırıyor burnunu Çaka Bey'in torunları. Kaçıyor canavar, korkuyor canavar ve insanlığı kurtarıyor Türk Ordusu. "Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkının, Türk Milleti'nin" ordusu kurtuluş oluyor. Bir kez daha haykırıyorum içimden haberleri izlerken NE MUTLU TÜRKÜM diyene... 

Teoman Alili
ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P