banner1199

banner1197

Çin'de iki müteahhidin mücadelesine iş makineleri de karıştı

Çin'de bir hafriyat ihalesi için kapışan iki müteahhidin mücadelesine iş makineleri de karıştı. İki şirkete ait toplam altı buldozer birbirine girince ortaya ilginç görüntüler çıktı.

DÜNYA 19.04.2016, 16:42
Çin'de iki müteahhidin mücadelesine iş makineleri de karıştı
Müteahhitlerin ihale mücadelesi iş makinelerinin savaşına dönüştü. 2 operatörün buldozerleri birbirinin üzerine sürmesiyle başlayan kavgaya 4 buldozer daha karışınca aksiyon filmlerini aratmayan görüntülere sahne oldu.

Çin’in başkenti Pekin yakınlarındaki Hebei eyaletinde, bir ihale nedeniyle karşı karşıya geldi. İki inşaat şirketinin mücadelesine buldozer olarak adlandırılan iş makineleri de katıldı. 

İş makinelerinin ortaya çıkardığı ilginç görüntüler ise, amatör kameralara yansıdı. 2 iş makinesinin yükleyicileriyle başlayan çekişme, 4 iş makinesinin dahil olmasıyla meydan savaşına dönüştü.

Mücadelede sırasında bir iş makinesinin yan yattığı görüntülerde, yardıma gelen diğer iş makinesinin ise yerdeki makineleri kaldırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadığı anlaşıldı. 

İzleyenlerin gülümseten mücadele polislerin olay yerine gelmesiyle son buldu. Öte yandan olayda yaralananların da olduğu öğrenildi.
 ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P