banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

MHP'nin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu CIA Başkanı ile görüştü!

MHP milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu CIA Başkanı ile görüştü. İhsanoğlu, CIA Başkanı John Brennan ile Mısır'da buluştu. MHP ise "haberimiz yoktu" dedi

DÜNYA 21.04.2015, 11:40 21.04.2015, 11:53
MHP'nin adayı Ekmeleddin İhsanoğlu CIA Başkanı ile görüştü!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP ile MHP'nin adayı olan, MHP milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu Mısır'da sürpriz bir görüşme yaptı. İhsanoğlu, CIA Başkanı John Brennan ile görüştü.

Görüşme Mısır'da gerçekleşti. Mısır İstihbarat Servisi Başkanı Halid Fevzi, CIA Başkanı Brennan'ın özel müsteşarı Theodore Singer ve ABD'nin Kahire Büyükelçisi Robert Stephen Beecroft da görüşmede hazır bulundu.

MHP milletvekili adayı İhsanoğlu ile CIA Başkanı'nın, iki ülke arasındaki ilişkiler, bölgesel ve uluslararası gelişmeler ile terörle mücadele konusunu ele aldıkları belirtildi.

MHP'nin İhsanoğlu-CIA Başkanı görüşmesinden bilgisi yok. MHP Lideri Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan konuyla ilgili Ulusal Kanal'ın sorularını yanıtladı. Özkan "bizim haberimiz yoktu. Görüşülüp görüşülmediği konusunda bir bilgimiz yok" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
utatlidil 5 yıl önce
bu takkeli takimin tamami cia bordrosundadir.
celal balkar 5 yıl önce
cumhurbaşkanlıği seçiminde samsuna geldiğinde eşine bir mektup vermiştim ekmeleddin beye vermesi için orda teelefonumda vardı ne aradı ne sordu.samsun`da sadece 3 kişi afişini sokaklara asmiştim haram olsun emeklerim
13°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P