banner1198

banner1199

banner1197

İzmir Tabip Odası’nın yeni başkanı Prof. Dr Fehmi Akçiçek oldu

İzmirli doktorlar seçimlerini yaptı. İzmir Tabip Odası’nın Yeni Başkanı Profesör Doktor Fehmi Akçiçek oldu. Dün akşam saatlerinde açıklanan sonuçları hekimler, Mustafa Kemal’in askerleriyiz sloganıyla kutladı.

EĞİTİM-SAĞLIK 18.04.2016, 17:20
İzmir Tabip Odası’nın yeni başkanı Prof. Dr Fehmi Akçiçek oldu
İzmirli hekimler sandık başına gitti. Yeni Başkan ve yönetimde yer alacak isimleri belirledi.

Hekim Güçbirliği ve Demokratik Katılımcı Hekimler arasında geçen büyük yarış dün sabah saatlerinde başlayarak akşam saatlerine kadar sürdü.

Odaya kayıtlı toplam 9 bin 200 üye hekim 21 sandıkta oy kullandı.

Zafer, Hekim Güçbirilği’nin oldu. Doktorlar seçim sonuçlarını Mustafa Kemal’in askerleriyiz sloganıyla kutladı.

Yeni Yönetim Kurulu,  hekim güçbirliğinden aday olan Profesör Doktor Fehmi Akçiçek, Dr. Ceyhun Balcı, Dr. Leyla İyilikçi, Karaoğlan Dr. İlgül Bilgin, Dr. Mehmet Akça ve Dr. Ertan Can'dan oluşuyor. Dr. Fatih Sürenkök’te Demokratik Katılımcı Hekimler listesinden seçimlere katılarak yönetimde yerini aldı.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Fehmi Akçiçek sonuçları Ulusal Kanal’a değerlendirdi. Akçiçek birliktelik vurgusu yaptı.

İzmir’in Belediye Başkanlarından ve İzmir Tabip Odası’nın ilk Başkanı olan Selahattin Akçiçek’in oğlu olan Prof. Dr. Fehmi Akçiçek Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı görevinde bulunuyor.Haber: Belma Yücel
Kamera: Akın Kara
ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P