banner1199

banner1197

Hükümetten, Bakan Mustafa Varank'tan dolar, döviz açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dövizdeki gelişmelere dair, "Bu operasyonlara yeltenenlerin kimler olduğunu devletimiz gayet iyi biliyor. Biz bunlardan hesabı soracağız ama bunlar asıl büyük hesabı sandıkta ödeyecekler. Kurdukları tüm planları yine milletimiz onların başlarına geçirecek. Bundan şüphemiz yok." dedi

EKONOMİ 25.03.2019, 11:28 22.04.2019, 20:59
Hükümetten, Bakan Mustafa Varank'tan dolar, döviz açıklaması

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, açıklamalarda bulundu.

Varank şunları söyledi:

"Seçime 1 haftadan az bir süre kaldı. İşte böyle bir dönemde yine manipülatif hareketlerle milletimizin kararına etki etmeye çalışıyorlar ama onlar bu aziz milletimizi hala tanıyamadılar. O yüzden hep kaybettiler, inşallah bundan sonra kaybetmeye de mahkumlar. 15 Temmuz'da tanka topa kafa tutan milletimiz, bu operasyonlara da pabuç bırakmaz.

DÖVİZ

Bu operasyonlara yeltenenlerin kimler olduğunu devletimiz gayet iyi biliyor. Biz bunlardan hesabı soracağız ama bunlar asıl büyük hesabı sandıkta ödeyecekler. Kurdukları tüm planları yine milletimiz onların başlarına geçirecek. Bundan şüphemiz yok.

Sadece hizmetlere, reformlara, atılımlara odaklanabileceğimiz bir döneme gerçekten ihtiyacımız var.

Biz Türkiye'nin bilim ve teknoloji ihraç eden bir ülke olmasını istiyoruz. Milli teknoloji hamlemiz bu ruhla hayata geçiyor."

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P