banner1199

banner1197

İGDAŞ'tan doğalgaz faturalarına taksit

Faturadaki tutar artıkça bütçe planması da daralıyor. Soğuk havalarda tüketimi artan doğalgaz faturaları birçok kişiyi bir hayli zorluyor. İGDAŞ, her kış düzenlediği vade farksız 3 taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı. Vatandaş ise İGDAŞ'ın aksine bunu bir çözüm olarak görmüyor.

EKONOMİ 17.12.2018, 10:24 17.12.2018, 17:44

Hava soğudukça tüketiyoruz tükettikçe haliyle fatura da kabarıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, her kış düzenlediği vade farksız 3 taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı.

Vatandaş ise İGDAŞ'ın aksine bunu bir çözüm olarak görmüyor.

Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek.

İGDAŞ'ın açıklaması şöyle;
"İGDAŞ, soğuklarla birlikte artan tüketim miktarı nedeniyle güçlü ekonomiye tam destek vererek, doğal gaz faturalarına vade farksız 3 taksit kampanyası başlattı. Kampanyaya bu yıl 13 banka katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, her kış düzenlediği vade farksız 3 taksit kampanyası için bu yıl 13 banka ile anlaştı. Kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. Akbank, Alternatif Bank, Denizbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası kredi kartlarıyla hem İGDAŞ veznelerinden hem de https://internetsubesi.igdas.com.tr/ üzerinden online olarak, Halkbank kredi kartlarıyla ise 4 taksit olarak sadece İGDAŞ veznelerinden kampanya dahilinde ödeme yapabilirsiniz." 

ulusal.com.tr
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P