banner1199

banner1197

Emeklilikte yaşa takılanlar EYT ile ilgili flaş açıklama geldi! Ali Tezel tarih verdi

Son dakika haberleri... Sosyal Güvenlik Müşaviri Ali Tezel, emeklilikte yaşa takılanlar EYT'lilerle ilgili son dakika açıklaması yaptı. Tezel tarafından sosyal paylaşım sitesine yüklenen video başlığında "EYT 10 güne çıkacak" denildi

EMEK 26.03.2019, 09:42 23.04.2019, 02:00
Emeklilikte yaşa takılanlar EYT ile ilgili flaş açıklama geldi! Ali Tezel tarih verdi

Son dakika haberleri...

EYT’lilerin seslerini duyurmak için Maltepe'de düzenlediği mitingde sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel açıklamalarda bulundu.

Tezel, ”Burada bedava köfte yok, bedava döner yok, burada ceplerine 100 lira harçlık koyan da yok. Ona rağmen burdasınız ya… Emeğin kardeşliği bu. Bizim için siyaset yok, aramızda her partiden olan var. Ama mağduriyet tek, emeğin maduriyeti...” ifadelerini kullandı.

Ali Tezel, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

"31 Mart'tan önce sayın cumhurbaşkanımız bunu cumhurbaşkanı kararnamesiyle yasalaştıracak göreceksiniz. Diyorlar ya kaynak nerede. Ben 20 yıldır sana prim ödüyorum. Kaynak o işte. Ne yaptın benim primlerimi? 3o yıldır çoluğumun çocuğumun rızkını sana prim diye, vergi diye veriyorum ben? Ne kaynağından bahsediyorsun sen? 30 yıldır ödediğimiz primlerin karşılığını istiyoruz. Sadaka istemiyoruz."

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P