banner1198

banner1197

3 belediye başkanından Cumhuriyetçi Hekimler Grubu'na destek

GÜNDEM 20.04.2016, 19:15 20.04.2016, 21:39
3 belediye başkanından Cumhuriyetçi Hekimler Grubu'na destek
İstanbul'da hekimler yeni başkanını seçmek için sandık basına gidecek. 24 Nisan 2016 Pazar günü İstanbul Tabip Odası seçimleri yapılacak. 

"Bilimin ışığında hekimlerin hakları ve güzel yurdumuz için Cumhuriyetçi Hekimler" sloganıyla seçimlere katılacaklarını açıklayan Cumhuriyetçi Hekimler Grubu'na destek mesajları gelmeye devam ediyor.

3 belediye başkanından Cumhuriyetçi Hekimler Grubu'na destek geldi

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sosyal medya hesabından "Bu hafta sonu(24 Nisan- Pazar günü) yapılacak olan İstanbul Tabip Odası seçimlerinde Atatürkçü, Cumhuriyetçi Hekimler Grubunun adayı Dr. Turgut Adatepe'yi yürekten destekliyor; seçimlerde başarılar diliyorum." diye yazdı.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak ve Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz de Cumhuriyetçi Hekimler Grubu'nu desteklediklerini açıkladılar.
 
Yorumlar (1)
Metin Erk 4 yıl önce
Yurtdisinda Türkce ögretmeni
Sayin Can evimizin tamir ustalari,ülkemin,halkimin,cumhuriyetinin yüzaki hekimleri,nedensiz,niyesiz,amasiz hic bir sinir tanimadan birlik ve beraberligimizi savunan bilge insanlar;basaracaginiza canim gibi eminim,simdiden kutlarim yenginizi
15°
sisli
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P