banner1199

banner1197

ADD Genel Başkanı Sayın Tansel Çölaşan'a

GÜNDEM 09.06.2014, 09:58 09.06.2014, 09:00
ADD Genel Başkanı Sayın Tansel Çölaşan'a

Atatürkçü Düşünce Derneği 13. Olağan Genel Kurultayı, 7 Haziran 2014 Cumartesi günü toplandı. Dün, 8 Haziran Pazar günü yeni Genel Yönetim Kurulu'nu seçti. Tansel Çölaşan'ın varlığı, yalnız ADD için değil, Türkiyemiz için de bir şanstır.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde dört yıl aynı sıraları paylaştık. Karakterli, dürüst, başı dik ve devrimci kişiliğiyle her zaman arkadaşlarının güvenini, sevgisini ve saygısını kazanmıştır. Daha sonraki yargıçlık döneminde ve Danıştay Başsavcılığı'nda her sınavda kendisine duyulan güveni daha da pekiştirdi ve engin birikim kazandı.

Önümüzdeki karar yıllarında, Onun kararlı ve sağlam duruşuna ülkemizin ihtiyacı var. Önderlik ettiği ADD, Cumhurbaşkanı seçiminden Millet Meclisi seçimine uzanan yolda tarihî işler yapacaktır.

ADD Genel Kurultayı'na yolladığım mesajı yayınlıyorum.

7 Haziran 2014

Sayın Tansel Çölaşan

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı

13. Olağan Genel Kurultayınızı en içten duygularımızla selamlıyoruz.

Atatürkçü Düşünce Derneği sizin önderliğinizde barikatları yıka yıka bugünlere geldi. Başarılarınız hepimizin başarılarıdır, Türk milletinin başarılarıdır.

Daha önemlisi ADD yönetimi devrimci duruşu, geniş ufku ve sarsılmaz cesaretiyle Türkiye'nin geleceğinin yaratılmasında büyük sorumluluklar üstlenecek, büyük işler başaracaktır.

Türkiye büyük çözümlerin eşiğindedir. Türk milleti olarak tarihi kararlar alacağız. Kemalist Devrim kesinlikle tamamlanacaktır. Bu tarihi görevde gönül gönüle, omuz omuza olacağız.

Geleceğe umutla ve güvenle bakıyoruz.

Sıcak para diktatörlüğünün sonu gelmiştir.

Türkiye'yi bölme süreci kayaya dayanmıştır.

Vatanımızı yeniden bütünleştireceğiz ve Atatürk'ün halkçı üretim ekonomisini yeniden kuracağız.

Türkiye kesinlikle şeyhler, müritler ve mensuplar ülkesi olamaz. Buna izin vermeyeceğiz. Devletimizi ve toplumumuzu cemaat ve tarikat ağlarından kurtaracağız.

Bu kararlılığı paylaşarak sizleri umutla ve güvenle selamlıyoruz.

13. Olağan Genel Kurultayımıza sizin önderliğinizde engin başarılar diliyoruz; dayanışma duygularımızı, sevgi ve saygılarımızı yolluyoruz.

Doğu Perinçek
İşçi Partisi Genel Başkanı

Yorumlar (0)
21°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P