banner1199

banner1197

Ahmet Hakan'a saldıran 4 kişiden 2'sinin AKP üyesi olduğu iddia edildi

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'a saldıran 4 kişiden 2'sinin AKP üyesi olduğu iddia edildi. Saldırganların AKP Fatih İlçe Teşkilatı'na kayıtlı oldukları belirtiliyor. İddiaların ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'a "iddialar doğru mu araştırın. Doğruysa gereğini yapın" talimatı verdi.

GÜNDEM 02.10.2015, 16:17 02.10.2015, 16:19
Ahmet Hakan'a saldıran 4 kişiden 2'sinin AKP üyesi olduğu iddia edildi
Gazeteci Ahmet Hakan'a yönelik saldırıyla ilgili yeni bir idda ortaya atıldı. 4 saldırgandan 2'sinin AKP Fatih İlçe Teşkilatı'na kayıtlı olduğu öne sürüldü.

Kanal D'nin haberine göre, 4 saldırgan da biririyle akraba.

Saldırganlar İstanbul Fatih'te yaşıyor ve 29 yaşındaki özel güvenlikçi Uğur Adıyaman ile aynı yaştaki Fuat Elmas'ın AKP Fatih İlçe Teşkilatı'nda kaydı bulunuyor.

İddiaların ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’a talimat verdi.

Davutoğlu iddiaların araştırılmasını doğruysa gereğinin yapılmasını istedi.

Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da "Bir-iki kişinin yaptığı üzerinden koca bir camiayı suçlamak doğru değil. Biz şiddete karşıyız. Haksız, hukuksuz her türlü davranışı kınıyor ve lânetliyoruz" dedi.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
naz 4 yıl önce
Bu saldiriya yapanlar hapise atilmali. Iste Turkiye bu hale geldi. Bu hale getirenler ise Allah cezalarini versin. Kimlerin yaptigini tahmin ediyorum.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P