banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Ak Saray'da kritik zirve

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda akşam saatlerinde güvenlik zirvesi yapıldı. Toplantı yaklaşık bir saat 15 dakika sürdü. Zirveye Meclis Başkanı ile Adalet Bakanı’nın da katılması; terör örgütüne karşı operasyonel boyutun ötesine geçileceğinin sinyali olarak algılandı.

GÜNDEM 07.09.2015, 22:56 07.09.2015, 23:01
Ak Saray'da kritik zirve
16 askerimizin şehit olduğu Dağlıca saldırısının ardından güvenlik zirvesi toplandı.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki toplantıya Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlık etti.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 20.30 sıralarında Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gitti. 

TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu,  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Adalet Bakanı Kenan İpek, İçişleri  Bakanı Selami Altınok, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Emniyet Genel Müdürü  Celalettin Lekesiz ve ilgili üst düzey bürokratlar katıldı. Toplantı, yaklaşık bir saat 15 dakika sürdü.

Güvenlik zirvesine, Meclis Başkanı ile Adalet Bakanı da katıldı. İki ismin zirveye katılması, terör örgütüne karşı operasyonel boyutun ötesine geçileceği mesajı olarak algılandı.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P