banner1199

banner1197

AKP'li Mehmet Özdamar, seçildikten sonra istifa etti

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde AK Parti Belediye Meclis Üyesi seçilen Mehmet Özdamar, "31 Mart seçimlerinde AK Parti´den Belediye Meclis Üyesi seçildiğim görevimden istifa etmiş bulunmaktayım." ifadelerini kullandı

GÜNDEM 05.04.2019, 11:36
AKP'li Mehmet Özdamar, seçildikten sonra istifa etti

AKP'li Mehmet Özdamar, resmi olmayan sonuçlara göre, 31 Mart yerel seçiminde belediye meclis üyesi seçildikten sonra "Görevi hak etmiyorum" diyerek istifa etti.

Mehmet Özdamar, Bursa'nın İnegöl ilçesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde AKP Belediye Meclis Üyesi seçilmişti.

Özdamar, sosyal medyadan istifa edeceğine yönelik yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"31 Mart seçimlerinde AK Parti´den Belediye Meclis Üyesi seçildiğim görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Hayatımızda hiçbir makam ve mevki için adaletten vazgeçemeyiz. Yerel seçim süreci başladığı günden ve seçim gününe kadar yaşanan zaman içerisinde işlerimin yoğunluğundan dolayı partimizin seçim çalışmalarında bulunamadım. Bütün teşkilatımız ve sayın Belediye Başkanımız Alper Taban bey ve meclis üyesi arkadaşlarımın yanında bulunamadım. Onlar gecelerini gündüzlerine katarak çok çalıştılar. Fakat ben yanlarında olamadım. Bu sebepten dolayı bu görevde olmanın adaletli olmayacağını düşünüyorum ve seçilmiş olduğum bu görevden kendi isteğim doğrultusunda istifa ediyorum. Hak olan bu mücadeleyi verebilecek olan arkadaşımın yolunu açabilmek adına görevimden istifa ediyorum."

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
12°
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P