banner1199

banner1197

AKP'li Mahir Ünal'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ekrem İmamoğlu ile ilgili açıklamalar yaptı. Ünal, "Sn.Ekrem İmamoğlu;devam eden hukuki süreçten neden rahatsız? Kendini Başkan ilan edip,bu sürecin durdurulmasını neye dayanarak istiyor? Kendisi elinde belge sallayarak usulsüzlükten bahsediyor." ifadelerini kullandı

GÜNDEM 03.04.2019, 12:39 22.04.2019, 21:26
AKP'li Mahir Ünal'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu ile ilgili açıklama yaptı.

Mahir Ünal, şunları belirtti:

"Sn.Ekrem İmamoğlu;devam eden hukuki süreçten neden rahatsız? Kendini Başkan ilan edip,bu sürecin durdurulmasını neye dayanarak istiyor? Kendisi elinde belge sallayarak usulsüzlükten bahsediyor.

YSK itirazları dikkate almasın ve hukuki süreç durdurulsun ve 'elim ayağa kaldırılsın' diyor. Bu tavır millet iradesine, hukuk devletine saygısızlıktır. Devlet adamlığı, hukuki süreci yok saymak, şaibe oluşturmak, ben başkanım diyerek oldu bittiyse meseleyi getirmemektir.

YSK itirazları dikkate almasın ve hukuki süreç durdurulsun ve 'elim ayağa kaldırılsın' diyor. Bu tavır millet iradesine, hukuk devletine saygısızlıktır. Devlet adamlığı, hukuki süreci yok saymak, şaibe oluşturmak, 'ben başkanım' diyerek meseleyi oldu bittiye getirmemektir."

ulusal.com.tr

Yorumlar (2)
Hayri Demiryol 9 ay önce
Tek bir soru soracağım? Sonuçlar kesinleşmemişken açılmadık sandık varken seçim akşamı kazandığını söyleyen kendini başkan ilan eden Bin Ali Yıldırım ne yapmış oluyor?
alifuat yılmazoğlu 9 ay önce
elini vicdanına koy 16 senedir seçimleri nasıl kazanıyorsunuz?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P