banner1199

banner1197

AKP'li Saral kendini savundu

Meclis’te karıştığı kavgalarla adından söz ettiren AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral, kendisini tuhaf bir şekilde savundu. Zaman zaman öfkesine yenik düşse de aslında “iyi insan” olduğunu söyleyen Saral, tokma “sallayarak bir faciayı önledim” diye konuştu.

GÜNDEM 24.02.2015, 19:30 24.02.2015, 19:34

 Sık sık benzer görüntülerle gündeme gelen AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral Trabzon doğumlu, 48 yaşında ve 3 çocuk babası. Milletvekili olmadan önce Trabzon Of Belediye Başkanlığı görevini yapan Saral'ın mesleği inşaat mühendisliği.

Meclis'teki Son Kavgada mahalefet milletvekillerine yumruk atan ve Meclis Başkan vekilinin tokmağını Saral'a göre kendisinin o kadar da suçu yok. Vekilleri fark etmeden düşürdüğünü anlatan Saral tokmakla da bir faciayı önlediğini iddia etti.

AKP'li vekil bütün bu çabayı de millete hizmet için verdiğini söyledi.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (3)
E. Özaydin 5 yıl önce
sizin gibileri o koltuklara tesadüflerin getirdigisiniz, yoksa ne bir siyaset adamasiniz nede o makami isgal edecek niteliginiz var
bunakkaptan 5 yıl önce
iyi ki kavgacı değilmiş...bide kavgacı birisi olsaydı en az 4--5 kişiyi harcardı.. bu adamın ağzından çıkanları kulağı duyuyor mu ? kavgacı değilmiş ama tokmak fırlatmış 4...5 yumruk sallamış....güleyim mi....ağlayayım mı bilemiyorum. bu nasıl milletvekili olmuş acaba ?
Sultan 5 yıl önce
kişi kendisi için; "ben iyi bir insanım diyemez!"
ancak; "ben kötü bir insan değilim!" diyebilir!
kişi iyi mi kötü mü bunu, eş-dost-arkadaş-komşu söyler!
eğer "ben iyi bir insanım derse bu yalandır ve orada soru işaretleri vardır!
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P