banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Ankara'da 1 Mayıs'a saldımaya hazırlanan 4 IŞİD'li yakalandı

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen eş zamanlı operasyonda, 1 Mayıs'a yönelik eylem hazırlığında oldukları belirlenen IŞİD terör örgütü üyesi 4 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin Suriye uyruklu ve IŞİD çatışma bölgeleriyle irtibatlı oldukları tespit edildi

GÜNDEM 01.05.2016, 05:11 01.05.2016, 05:18
Ankara'da 1 Mayıs'a saldımaya hazırlanan 4 IŞİD'li yakalandı

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 1 Mayıs kutlamalarını hedef alan eylem hazırlığında olduklarını tespit edilen IŞİD terör örgütü üyesi 4 kişiyi gözaltına aldı.

AA muhabirinin Emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Terörle Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, IŞİD üyesi bazı kişilerin Başkent'te eylem hazırlığında olduğu bilgisi üzerine harekete geçti. Bir süredir teknik ve fiziki takibi yapılan 4 şüpheli, eş zamanlı baskınla gözaltına alındı.

Sağlık kontrolünün ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne getirilen şüphelilerin Suriye uyruklu ve IŞİD çatışma bölgeleriyle irtibatlı oldukları tespit edildi.

Şüphelilerin, bir süredir Ankara'da bulundukları ve 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla düzenlenecek etkinliğe yönelik eylem hazırlığında oldukları belirlendi.

Operasyonların devam edeceği bildirildi. (AA)


 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P