banner1199

banner1197

Antalya'da 4 kişi evde ölü bulunmuştu! İşte babanın bıraktığı o mektup

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Uncalı mahallesinde bir rezidansta oturan Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38) ve çocukları Ceren (9) ile Ali Çınar Şimşek (5) evde ölü bulunmuştu. Baba Selim Şimşek'in bıraktığı mektuba ulaşıldı

GÜNDEM 11.11.2019, 11:09
Antalya'da 4 kişi evde ölü bulunmuştu! İşte babanın bıraktığı o mektup

Antalya'da internetten aldığı siyanürle eşi, oğlu ve kızını zehirleyerek intihar eden Selim Şimşek’in geride bıraktığı 2 sayfalık mektubun bir bölümü ortaya çıktı

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Uncalı mahallesinde bir rezidansta oturan Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38) ve çocukları Ceren (9) ile Ali Çınar Şimşek (5) evde ölü bulunmuştu. 

Selim Şimşek'in geride bıraktığı 2 sayfalık mektuba polis el koydu.

Sabah gazetesinin haberine göre, ulaşılan mektupta, Şimşek şu ifadelere yer veriyor: 

"Çok uzun zamandır kafamda kuruyordum. Kendimi öldürmem eşim ve çocuklarımı içinden çıkılmaz bir buhrana bunalıma sokabilirdi. Onları da yanımda götürmek en mantıklısı idi. Arkamızda kalanlar üzülecek, ağlayacak, sızlayacak sonrasında yavaş yavaş unutacaklar biliyorum. Çünkü büyükler her zaman söylerler 'Ne olursa ölene olur' diye. Bu söze istinaden canımdan bile çok sevdiğim eşim ve çocuklarımı bu kötü pis dünyada bırakamazdım. Sürekli dua ediyorum. Allah'ım bir mucize gönder diye. Bugün gözbebeğim canımın taa içi sevgili kızımı uyumaya götürdüm ve daha önce hiç olmadığı kadar sıkı ve uzun bir şekilde sarıldı bana. Yüreğim parçalandı."

Selim Şimşek'in bıraktığı iki sayfalık mektupta borç listesinin yanı sıra bazı isimleri de tek tek yazarak suçladığı ileri sürüldü. Şimşek'in suçladığı isimlerin ifadeye çağrılacağı öğrenildi.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P