banner1198

banner1199

banner1197

Antalya'da 4 kişi evlerinde ölü bulundu! İntihar ihtimali üzerinde duruluyor

Antalya'da aynı aileden ikisi çocuk dört kişi evlerinde ölü bulundu. Olayda hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ali Çınar Şimşek'in anaokulda öğrenim gördüğü öğrenildi. Olayda hayatını kaybeden baba Selim Şimşek'in bir süredir işsiz olduğu belirtildi. Konyaaltı ilçesinde aynı aileden ikisi çocuk dört kişi evlerinde ölü bulundu. Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, bina tahliye edildi

GÜNDEM 09.11.2019, 09:40 09.11.2019, 09:43
Antalya'da 4 kişi evlerinde ölü bulundu! İntihar ihtimali üzerinde duruluyor

Antalya'da aynı aileden 2'si çocuk 4 kişi evlerinde ölü bulundu.

Konyaaltı Siteler Mahallesi'ndeki bir rezidansta yaşayan aileden haber alamayan yakınları, polisten yardım istedi. Bunun üzerine eve giden polis ekipleri, Selim (36), eşi Sultan (38), çocukları Ceren (9) ve Ali Çınar Şimşek'in (5) cesedini buldu. 

İçerideki kokudan etkilenen 3 polis memuru ile 3 sağlık görevlisi hastaneye kaldırıldı. Bunun üzerine apartman boşaltıldı. Olay yerine Afyonkarahisar'dan KBRN ekibi çağrıldı. Sokak trafiğe ve yaya geçidine kapatıldı.

Selim Şimşek'in, yaşadığı sıkıntıları anlatan bir not bıraktığı, ele ele tutuşan baba ve çocuklarının cesedinin evin salonunda, anneninkinin ise banyoda bulunduğu öğrenildi. 

Hastaneye kaldırılan polis ve sağlık görevlilerinin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Daireye girebilmek için apartmanın önünde KBRN ekibini bekleyen polis, intihar ihtimali üzerinde duruyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: AA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P