banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Başbakan Yıldırım'dan 'erken seçim' açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, Nevşehir İl Kongresi'nde yaptığı açıklamada, "Kılıçdaroğlu diyor ki, gelin seçimleri erkene alalım. Ya kardeşim 15 yıldır yenile yenile doymadın mı. Şurada 14 ay var, biraz oyalan." dedi

GÜNDEM 06.01.2018, 14:30 20.01.2018, 00:09

Başbakan Binali Yıldırım, Nevşehir İl Kongresi'nde konuştu.

Erken seçim iddialarıyla ilgili konuşan Başbakan Yıldırım şunları söyledi:

Kılıçdaroğlu diyor ki, gelin seçimleri erkene alalım. Ya kardeşim 15 yıldır yenile yenile doymadın mı. Şurada 14 ay var, biraz oyalan. Kılıçdaroğlu şunu aklına koy. Mobilyacıların da kamyoncuların da vatandaşın da derdi bizim derdimiz. Git onlara de ki kamyonculara eskiden nasılsı şimdi nasıl. İstanbul'dan Afyon'a eskiden kaç saatte gidiyordunuz şimdi kaç saatte gidiyorsunuz? O tüneller hizmete girdi.Şimdi aslında Türkiye'de hayatından tek memnun olan adam Kılıçdaroğlı. Dert yok, iktidar yok. Konuş babam konuş, Hergün bir şey yumurtluyor. Yalan üstüne yalan. Bol keseden atıyor.Ama millet buna itibar etmedi. 15 senedir yerinde sayıyor.

ABD'DEKİ DAVAYA TEPKİ

ABD'de evlere şenlik bir dava görülüyor, sonucu belli. Hakan Attila üzerinden Türkiye'yi mahkum etmeye çalışıyorlar. Kim yapıyor, FETÖ'cülerle kol kola girmiş yargıçlar, savcılar. Sanık diye adam götürüyorlar "yalan söyle" hayatın garanti deyip adamı tanık yapıyorlar.

Milyonlarca kardeşimiz Suriye'den Irak'tan canını kurtarmak için buraya geldi. Geçmişimizde medeniyetimizde insanlık var. Biz insanı yaşat ki devlet yaşasın diyerek bugünlere geldik. Kudüs'ün ve masumların hukukunu koruyan Türkiye, komşularının hukukuna da sonuna kadar sahip çıkacak. İran'a Afganistan'a Pakistan'a ayar vermeye çalışanlar şunu bilmelidir ki Türkiye her zaman haksızlıkların karşısında haklının sesini yükselten ülke olmaya devam edecektir.

ulusal.com.tr
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P