banner1199

banner1197

Bekir Bozdağ böyle savundu: O, zeki ve çalışkan

Adalet Bakanlığı görevine atanır atanmaz kardeşi Ünal Bozdağ’ı Bakanlık'ta Yüksek Müşavir görevine atayan Bekir Bozdağ, eleştilere yanıt verdi. Bozdağ, "Benim kardeşim zeki ve çalışkan. Daha büyük görevleri hakediyor" dedi.

GÜNDEM 05.06.2014, 16:00 05.06.2014, 15:10
Bekir Bozdağ böyle savundu: O, zeki ve çalışkan
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, göreve gelir gelmez Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcısı olan kardeşi Ünal Bozdağ’ı Yüksek Müşavir yapmasıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Bozdağ, "Kardeşimle iftihar ediyorum, daha büyük görevleri hakediyor" dedi.

Meclis Genel Kurulu’nda dün başlayan yargı reformu görüşmelerinde milletvekillerinin sorularını yanıtlayan Bozdağ, kardeşinin zeki ve çalışkan olduğunu savundu.

Bozdağ, Adalet Bakanlığı görevine geldiğinde kardeşini aktif görevden pasif göreve getirdiğini söyledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ şöyle konuştu:

"Benim kardeşimle ilgili sanki bir torpil geçilmiş gibi bir noktaya getirirseniz işi, ona çok üzülürüm. Benim kardeşim çok çalışkan, zeki, başarılı bir insandır, hayatı da ortadadır. Bakan olduğumda aktif görev verdiğimde bakan kardeşini niye genel müdür, müsteşar yardımcısı, müşteşar yaptı, o sorular gelecekti, Bakan olunca kardeşimi pasif bir göreve aldım. Kardeşimle iftihar ediyorum, daha büyük görevleri hakediyor."


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P