banner1199

banner1197

Beytüşşebap Kaymakamı'ndan sosyal medyayı sallayan mesaj: İyi dinleyin!

Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesi Kaymakamı Kadir Güntepe, sosyal medya hesabından teröristlerin ilçede bir çok ev ve lojmana saldırdığını ifade ederek, “İyi dinleyin! Ne kadar yakarsanız yakın ne kadar yıkarsanız yıkın ne kadar sıkarsanız sıkın böldürmeyeceğiz” dedi.

GÜNDEM 30.09.2015, 16:06 30.09.2015, 16:08
Beytüşşebap Kaymakamı'ndan sosyal medyayı sallayan mesaj: İyi dinleyin!

Twitter hesabından açıklamalar yapan Kadir Güntepe, “İlçemizde 25.9.2015 tarihinde 400’e yakın terörist unsurla tamamen ilçeyi ele geçirme amacına yönelik 6 saat süren bir saldırı gerçekleşti. Bu kalleş saldırısı sonucu hala ‘barış istiyoruz’, ‘insan hakları istiyoruz’, ‘siviller katlediliyor’ naraları atanlara bir çift sözüm var. Bu mu sizin barışınız! Bu mu insan hakları! Evime atılan bomba! Amaç ne! Hedef ne! Ya canım kızım burada olsaydı! Bu mu adaletiniz! Odama atılan zırh delici keskin nişancı ve kaleş mermileri tam 22 tane! Sivilleri kim katlediyor! Bu mu kardeşlik! Sayın hakimlerimizin evi! Keskin nişancı mermilerinin işi ne! Suçları ne! Sivilleri kim öldürüyor! İşte sizin barışınız! İşte sizin kardeşliğiniz! Evlere ve lojmanıma atılan yüzlerce roketler, binlerce mermiler! Bombaladığınız evimi çocuklara açtım! Sizin gibi yapmayacaklar! Unutmayın! Bu mücadele iman ordusu TSK ve emniyetin, küfür ordusu PKK’yla hak-batıl mücadelesidir! Böldürmeyeğiz! İyi dinleyin! Ne kadar yakarsanız yakın ne kadar yıkarsanız yıkın ne kadar sıkarsanız sıkın böldürmeyeceğiz ulan” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI
Kaymakam Güntepe’nin bu paylaşımlarına sosyal medyadan destek yağdı. Binlerce insan genç kaymakama ‘yanındayız’ mesajı gönderdi. (İHA)

Yorumlar (9)
TKARABAY 4 yıl önce
DEMEKKI BU ULKEDE HALA DEVLETIN KAYMAKAMI VARMIS...
MAHMUT 4 yıl önce
SAYIN KAYMAKAMIM AĞZINA SAĞLIK,ARKANIZDAYIZ,VERDİĞİNİZ BEYANAT ÇOK DOĞRU.HAİNLERİN TAMAMI TEMİZLENİNCEYE KADAR GÜVENLİK KUVVETLERİ VAR GÜCÜYLE MÜCADELE ETMELİ.
paşazade 4 yıl önce
sayın kaymakamıma gönülden katılıyorum,Türkiye cumhuriyetine inanan gönülden bağlı tüm vatandaşlarımızın desteği sonuna kadar devam edecektir.Yüce mevlam yar ve yardımcıları olsun.
Ayşe törer 4 yıl önce
Yanındayız
melsa 4 yıl önce
helal olsun kaymakama... :)
mdd 4 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun. Türk Milleti Askerinin ve polisinin yanındadır.
korkut türk 4 yıl önce
her zaman yanindayiz, bu vatanin cok degerli evladisin sen.
Murtaza Ezer 4 yıl önce
Twitter' den '' Yanındayız ''mesajı göndermek bedava.. Sen de gönder..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P