banner1199

banner1197

CHP’de Ekmeleddin krizi

GÜNDEM 16.06.2014, 18:23 16.06.2014, 22:04
CHP’de Ekmeleddin krizi
Doğu Perinçek'in konuk olduğu Ulusal Kanal'daki Haber Merkezi programına telefonla bağlanan CHP Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında  açıklamalarda bulundu. İhsanoğlu'nun parti içinde hiç konuşulmadığını belirten Yılmaz, “Ekmeleddin'in ismi partide hiçbir biçimde gündeme gelmedi. İhsanoğlu'nun adaylığını kesinlikle kabul edemeyiz” dedi.

Salı günü yapılacak olan grup toplantısında İhsanoğlu'nu gündeme getireceklerini söyleyen Yılmaz, "Yarın grupta bir araya geleceğiz ve mücadele vereceğiz. Bizim bu adaydan haberimiz yoktu." diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (4)
edirneli 5 yıl önce
yaşar nuri öztürk ismi naden konuşulmuyor
Cafer polat 5 yıl önce
chp de alti oku bilen ve özümseyen insanlara ve özellikle milletvekillerine çok iş düşüyor. diğer bir deyimle mustafa kemal askerleri meydana çıkmalı ve tam bağımsızlık için mücadele etmelidir.
Celil EVCEN 5 yıl önce
Allah bizim genel başkanımıza akıl fikir versin . Karaman CHP meclis üyeliği yapmış birisi olarak kesinlikle kabul edemeyeceğimiz bir aday purofili . Ulusalcıları göreve davet ediyoruz.
Yaşar Güzel 5 yıl önce
CHP oldu,Cemaate Hizmet Partisi.Anlayamadığım bir şey var:Bu kadar değerli insan varken,Osman Korutürk,Sami Selçuk,Metin Feyzioğlu ve daha bir çok isim..Nefen sayın Eklemedinoğlu? Ikinci bir Kemal Dervişoğlu vakasını yaşıyoruz hemde sonuç oluşturan!!!!
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P