banner1199

banner1197

CHP'li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde görevini devretti! İşte ilk fotoğraf ile yapılan açıklamalar

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini Mehmet Murat Çalık'a devretti. İmamoğlu, "Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevimi Mehmet Murat Çalık’a devrediyorum. Bugün burada başka bir buluşmanın müjdesini veriyorum. Saraçhane'de 16 milyon insana hizmet etmeye başlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın." dedi. Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından bir açıklama daha yaptı. "‪İyi ki varsın Beylikdüzü‬" diyen İmamoğlu, "‪Bir görevi devretmek asalettir. Ben Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'nı yol arkadaşım Murat Mehmet Çalık'a teslim ettim, içim o kadar rahat ki. Size 5 yıl hizmet etmenin onurunu yaşadım sevgili komşularım, Saraçhane'de görüşmek üzere" şeklinde konuştu

GÜNDEM 13.04.2019, 14:57 23.04.2019, 01:43

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevini CHP'li Mehmet Murat Çalık'a devretti.

İmamoğlu, törende Çalık'a Türk Bayrağı rozeti taktı.

Ekrem İmamoğlu, devir-teslim töreninde açıklamalar yaptı.

İmamoğlu, şunları söyledi:

"Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevimi Mehmet Murat Çalık’a devrediyorum.

Bugün burada başka bir buluşmanın müjdesini veriyorum. Saraçhane'de 16 milyon insana hizmet etmeye başlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Dün seslendim bugün de AK Partili dostlarıma sesleniyorum. 1994 yılında sayın Cumhurbaşkanı o dönemde aldığı oylarla çekişmeli bir yarıştan sonra SHP ve Doğru Yol hükümeti üyeleri İBB'yi devretti mi? Tereddüt duydu mu? Sizin başkanlığınızda kazandığınız seçimden sonra görev size verildi mi? Evet verildi. Nedir derniriz? Tekrar sesleniyorum Ben sizin adayınız olsaydım ne düşünürdünüz?"

İMAMOĞLU'NDAN BİR AÇIKLAMA DAHA

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından bir açıklama daha yaptı.

"‪İyi ki varsın Beylikdüzü‬" diyen İmamoğlu, "‪Bir görevi devretmek asalettir. Ben Beylikdüzü Belediye Başkanlığı'nı yol arkadaşım Murat Mehmet Çalık'a teslim ettim, içim o kadar rahat ki. Size 5 yıl hizmet etmenin onurunu yaşadım sevgili komşularım, Saraçhane'de görüşmek üzere" şeklinde konuştu.

ulusal.com.tr 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P