banner1199

banner1197

CHP'ye sert mesajlar!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisine sert mesajlar verdi. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığına itiraz eden CHP'li milletvekillerine seslendi, "CHP içinde ikinci bir adayın belirlenmesine izin vermem" dedi.

GÜNDEM 20.06.2014, 19:03 20.06.2014, 18:31
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığına CHP içinden yükselen itirazlara Halk Tv'den yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, cumhuriyetçi bir aday için 20 imza toplayacabileceklerini belirten CHP'li milletvekillerine seslendi, "Böyle bir şeye izin vermem" dedi.

İhsanoğlu'nu tanımak isteyenlere kitaplarını okumalarını tavsiye eden Kılıçdaroğlu, Ekmel Bey'in cumhuriyetçi ve laik bir insan olduğunu savundu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (3)
che 5 yıl önce
chp, mhp akp ikilisine benzemez. kendi malı sanıyor herhalde. ulusalcı kanat yeniden partide hükmedecek. sonunda kendisi gidecek ekmeleddin ile birlikte.
ERDiNC ÜNLÜ 5 yıl önce
KK üc yil önce RTE´e "Merhaba Hitler! Merhaba Diktatör!" demisti. Hatirlayalim, hatirlatalim. Simdi bu sözün muhatabi kim! Uyanin ey CHP´liler! Uyan ey Türk milleti!
ERDiNC ÜNLÜ 5 yıl önce
Üc yil önce bu sözü KK RTE´ye söylemisti. Hatirlayalim, hatirlatalim. Boynuz kulaga gecermis. Üc yildir diyorum; özgüveni olmayan, korkak, aciz, ezik KK RTE´ye özeniyor.
Nazi Almanya´sinda magdur olan Yahudiler, bugün siyonistleserek Israil olarak nasil Hitler´e rahmet okutuyorlarsa! KK da RTE´ye rahmet okutacak! Olmaz olmaz demeyin! Dünyada olmaz diye bir sey yoktur!
Uyan ey Türk milleti!
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P