banner1199

banner1197

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Televizyonlara talimatı verdim

Ankara'da Ankapark'ın açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Televizyonlara talimatı verdim. Bizim oradaki bütün barajları yayınlayın" ifadesini kullandı

GÜNDEM 20.03.2019, 13:45 22.04.2019, 20:55
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Televizyonlara talimatı verdim

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasetin bir yarış olduğunu söyleyerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

"Hatay'da 6 baraj yaptığımızı söylüyorum, ana muhalefetin başındaki zat Hatay'da baraj yok ki diyor. Eline diline dursun. Senin kılavuzun kim, ona bak. Bunun kılavuzu karga" diyen Erdoğan, "Televizyonlara talimatı verdim. Bizim oradaki bütün barajları yayınlayın" ifadesini kullandı.

Ankara'da Ankapark açılışında konuşan Erdoğan, şunları söyledi:

"Başta Melik Gökçek kardeşime, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

"Elbette bizim de zaman zaman eksiğimiz oldu ama ben tüm belediye başkanlarıma, bakanlarıma söylüyorum, şunu iyi bilin, halkımın gönlünü kıran benim de gönlümü kırmış olur. Daha hızlı koşmak isteyip de engellere takıldığımız dönemler de oldu.  Bürokratik oligarşiden darbeci zihniyete kadar pek çok şeyle karşı karşıya kaldık.

CHP'nin Hatay belediye başkanı ne diyor, 'Oy yoksa yol da yok, hizmet de yok, iş aş da yok.' Böyle kibir kulelerinden asla olmaz. Benim belediye başkanım böyle dese kapıya koyarız. 

Bize oy versin vermesin, her kardeşim bilsin, bilhassa diğer partilere gönül vermiş vatandaşlarımın dikkatini çekmek istiyorum. Siyaset özünde bir yarıştır. Yalandan daha büyük bir felaket olmaz. İşte ben Hatay’da 6 tane baraj yaptığımızı söylüyorum. Ya bunun bir danışmanı yok mu diyorsun? Senin kılavuzun kim, sen ona bak. Bunun kılavuzu karga. Televizyonlara talimatı verdim. Bizim oradaki bütün barajları yayınlayın."

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P