banner1199

banner1197

Dışişleri Bakanlığı açıkladı: ABD ve NATO başta olmak üzere

Şah Fırat operasyonun ardından Dışişleri'nde telefon trafiği de arttı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuştoğlu, Amerika ve NATO olmak üzere birçok ülke ve kuruluşun üst düzey isimleri ile telefonla görüştü.

GÜNDEM 23.02.2015, 12:49 23.02.2015, 13:01
Dışişleri Bakanlığı açıkladı: ABD ve NATO başta olmak üzere
 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye topraklarından Şah Fırat operasyonunun ardından yabancı mevkidaşları ve uluslararası kuruluşların üst düzey yöneticileriyle telefonla görüştü.
Görüşmelerle ilgili Dışişleri Bakanlığı'ndan yazılı açıklama yapıldı. 

Açıklamada, başta ABD ve NATO olmak üzere bir çok ülke ve kuruluşla görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi.

"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Hollanda Dışişleri Bakanı Koenders, İngiltere Dışişleri Bakanı Hammond, Danimarka Dışişleri Bakanı Lidegaard, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faisal ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefon görüşmeleri yaparak, Süleyman Şah Karakolu'nun nakledilmesi başta olmak üzere güncel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur"

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (2)
melsa 5 yıl önce
bir gövde gösterisi seçim propagandası,milli birlik gösterisi,toplumu bir konuda birleştirme oyunu 2. perdemize hoş geldiniz...tek iyi tarafı hiç kimse zarar görmeden yurda geri dönmeleri...1. perde cinayet ,tecavüz vs . suça karşı dik duruş tek yönde toplamaya yönelikti...buda 2. perde ....kısaca bakın biz milletimiz için çalışıyoruz...efendiler biz geleceğinizin garantisiyiz... :p. ..akp +1 puan onların mantığına göre.........hani şimdiye kadar nerdeydiler diyordunuz ya işte cevabı.... niyet belliyse elindeki kartları kozları yerine göre oynarsın...
FERHAT 5 yıl önce
akp türki̇yede herkesi̇ koyun zannedi̇yor gali̇ba mi̇llet uyandi haberi̇ni̇z olsun
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P