banner1199

banner1197

Doğu Perinçek sözlerine vahşice öldürülen Özgecan'ı anarak başladı

GÜNDEM 15.02.2015, 11:27 15.02.2015, 11:29
Doğu Perinçek sözlerine vahşice öldürülen Özgecan'ı anarak başladı

İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek, "Milli Hükümet İçin Birlik" sloganıyla toplanan İşçi Partisi Olağanüstü Kurultayı'na vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ı anarak başladı.

Perinçek, "Özgecan Aslan'ı alevler içinde, çığlık çığlığa bırakmanın utancıyla Arena'da toplanmış bulunuyoruz. Kendimizi affetmiyoruz! Bu karanlık manzara karşısında cumhuriyet öncüleri olarak kendimizi affetmiyoruz." ifadelerini kullandı.Yorumlar (2)
ana 5 yıl önce
sn.perinçek'in konuşmasina özgecan'la başladiği an tüylerim ürperdi, boğazim düğümlendi.baştan sona ne muhteşem konuşmaydi.ne muhteşem kurultaydi.tv.başindan ayrilamadim.sn.perincek başta sizi, sizinle yola çikan herkesi gönülden kutluyorum.bu davada divan başkani nazli erol ve tuğrul okyay'i aryica kutluyorum.tuğrul okyay çok sevimli bir insan.anlatımı çok güzel.halkı aydınlatmada kendisinin çok etkili olacağını düşünüyorum.
mustafa cenap aytepe 5 yıl önce
kutlu olsun. kutlu olsun. kutlu olsun .gözün aydın türkiye işte lider işe vatan partisi . gülümse türkiye .bu yağız at şaha kalktı gemi azıyı aldı artık yanlız kurtuluşa kadar değil dur durak bilmeden sarptır kayalıktır ovalıktır demeden dörtnala koşacak. yollarınız gül çimen olsun.geceleriniz ışıl ışıl olsun yıdızlar yoldaşınız olsun.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P