banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Doğu Perinçek'ten Türk Tabipler Birliği yorumu

Amerika'nın "Federasyon Lobisi'nden Soçi Zirvesi'ne, gündeme damga vuran açıklamalar Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek'ten geldi. Perinçek, AKP içindeki federasyon eğilimine dikkat çekti "bu planın başarıya ulaşma şansı yok" dedi.

GÜNDEM 30.01.2018, 20:10 31.01.2018, 19:01

Vatan Partisi Lideri gündeme ilişkin açıklamalarıyla Ulusal Kanal'daydı. Tartışmalı geçen Soçi Zirvesinin sonuç bildirgesini değerlendirdi.

Amerika'nın Suriye'yi federasyonlaştırma planlarına AKP'den eğilim olduğunu bir kez daha tekrarladı Vatan Partisi lideri.

Perinçek, konuyu bir önceki gün Ahmet Hakan'ın programında dile getirmiş, Cumhurbaşkanı Danışmanlarından İhsan Şener, Hakan'ı arıyarak Vatan Partisi Liderinden AKP'deki isimleri söylemesini talep etmişti. Programın sunucusu Gazeteci Rafet Ballı bu konuyu da gündeme getirdi.

"Federasyon Lobisi" planlarının başarıya ulaşma şansının sıfır olduğunu söyleyen Perinçek, "AKP bu yüzden il seçimde kaybedecek" ifadelerini kullandı.

Ve Türk Tabipler Birliği'nin Afrin bildirisi... Perinçek bildirinin Türkiye'nin verdiği Vatan Savaşının tam karşısında olduğunu vurguladı. Bildiri'yi savunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunu'da eleştirdi.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P