banner1199

banner1197

Ekrem İmamoğlu'ndan YSK açıklaması ve Abdullah Gül'e teşekkür

CHP'li Ekrem İmamoğlu, YSK ve Abdullah Gül ile ilgili açıklama yaptı. İmamoğlu, "Artık YSK kararı vererek insanları rahatlatmalı. 16 milyon insanı geciktirmesinler. Abdullah Gül'e yaptığı açıklama için teşekkür ederim. Seslerinin daha gür çıkması lazım ama. Bu ses bu kadar yumuşak tonda olmamalı" ifadelerini kullandı

GÜNDEM 12.04.2019, 14:29 23.04.2019, 01:40

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Ekrem İmamoğlu, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ile ilgili açıklama yaptı.

İmamoğlu, şunları söyledi:

"Oradaki süreci kirletmeye çalışanlara akıl tutulması yaşıyorlar. YSK'nın süre tanıması doğru değil. 16 milyon insan bunlara gülüyor, 16 milyon insanın sahip olduğu bir makam. Siz görev yaptınız şimdi başkası gelecek. Kendi malı külkü gibi her gün bir şey uydurarak, gündemi meşgul etmelerini üzülerek takip ediyorum. Yapmasınlar yazık ediyorlar.

300-400 kişilik liste vererek, İstanbul seçimlerine gönderme yaparak neyi yakalamaya çalışıyorlar. Biz 16 milyon insan adına önemli bir vazifeyi yerine getirdik. AA'nın sürece ihanet etmesine rağmen süreci olağanüstü bir şekilde yönettiler. 

Niyetiniz ne? Neden bitirmek istemiyorsunuz? Anlatın, millet anlasın. Gülünç duruma düşüyorlar.

Biz emanetçiyiz, ne malım ne mülküm. Görev yaptım helalleştim Beylikdüzü'nde başka bir göreve gidiyorum. Bu kadar basit, şükür olsun Allah'ıma.

Artık YSK kararı vererek insanları rahatlatmalı. 16 milyon insanı geciktirmesinler.

Abdullah Gül'e yaptığı açıklama için teşekkür ederim. Seslerinin daha gür çıkması lazım ama. Bu ses bu kadar yumuşak tonda olmamalı."

ulusal.com.tr
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P