banner1199

banner1197

Emeklilikte yaşa takılanlar EYT yasası ve 3600 ek gösterge yerel seçimden önce çıkar mı? EYT ve 3600 ek göstergede son gelişmeler

Son dakika haberleri... Emeklilikte yaşa takılanlar EYT'liler ve 3600 ek göstergeyle ilgili Aydınlık Gazetesi Ankara Temsilcisi İsmet Özçelik, Ulusal Kanal'da 'Kulis bilgisi var mı?' sorusunu cevapladı. Özçelik, "3600 ek gösterge çok tartışılıyordu. Şimdi bunların hepsinin bir maliyeti var. Birçok şey, 'seçimden sonra' deniyor. Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir şey var. Onun da ciddi maliyeti var. Yani seçim kazanmak için her yol denenebilir. Peki, gerçekleşir mi? Ondan çok emin değilim." şeklinde konuştu

GÜNDEM 24.03.2019, 15:24 24.03.2019, 15:28

Son dakika haberleri...

Aydınlık Gazetesi Ankara Temsilcisi İsmet Özçelik, Ulusal Kanal'da Umut Tezerer'in sundğu Gün Ortası programında emeklilikte yaşa takılanlar EYT'liler ve 3600 ek gösterge ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

EYT VE 3600 EK GÖSTERGE

İsmet Özçelik, emeklilikte yaşa takılanlar EYT'lilerin durumu ve 3600 ek gösterge ile ilgili 'Kulis bilgisi var mı?' sorusunu yanıtladı.

Aydınlık Gazetesi Ankara Temsilcisi İsmet Özçelik şunları söyledi:

"3600 ek gösterge çok tartışılıyordu. 

Şimdi bunların hepsinin bir maliyeti var. 

Birçok şey, 'seçimden sonra' deniyor. 

Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir şey var. 

Onun da ciddi maliyeti var. 

Yani seçim kazanmak için her yol denenebilir. 

Peki, gerçekleşir mi? 

Ondan çok emin değilim."

'EZAN ISLIKLANDI' TARTIŞMASI

Siyasetteki 'ezan ıslıklandı' tartışmasına da değinen Özçelik, "Ezan, toplum için hassas bir konu. Bunu tartışmak yanlış" değerlendirmesinde bulundu.

Özçelik, "Dinsel konularda herkesin dikkatli olması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

ulusal.com.tr
 

Yorumlar (0)
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P