banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Emine Ülker Tarhan, 1 Kasım seçimi için kararını verdi

Anadolu Partisi 1 Kasım seçimlerine katılmayacak. Kararı Parti Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan duyurdu. Yazılı bir açıklama yapan Tarhan "adil" olmadığı gerekçesiyle seçimlere girmeyeceklerini belirtti.

GÜNDEM 09.09.2015, 17:17 09.09.2015, 17:27
Emine Ülker Tarhan, 1 Kasım seçimi için kararını verdi
Siyasi partiler 1 Kasım'da tekrarlanacak genel seçimler için hazırlıklarını sürdürürken, Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan seçime katılmayacaklarını açıkladı.

Seçim güvenliği ve güvenirliğinin tartışmaya açık olduğunu belirten Tarhan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kaydetti:

Bu koşullar altında gidilen bir seçimin güvenliği de, güvenirliği de elbette tartışılacak ve bu girdaba çekilen herkesi de boğacak. Şeffaf diye bizlere yutturulmaya çalışılan oy sandıkları aslında tam bir kara kutu ve hepsinin üzerinde de şehitlerin kanı, geride bıraktıkları acılar olacak. Bunlar üzerine inşa edilmiş bir seçim, asla bizim seçimimiz olamaz. Biz bu oyunda yokuz.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
korkut türk 4 yıl önce
sayin tarhan, son 1 yildir sahanin yanlis yerindesiniz, partiniz secimlere girse ne sonuc bekliyorsunuz, dagilarak degil sadece birleserek basarili olunur.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P