banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Engin Alan TBMM'de

GÜNDEM 20.06.2014, 17:06 20.06.2014, 19:52

Anayasa Mahkemesi'nin Balyoz davasıyla ilgili kararının ardından tahliye edilen MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan, TBMM'ye geldi.

Yorumlar (4)
ERDiNC ÜNLÜ 6 yıl önce
DB (Bahceli) GiTMELi, ENGiN PASA GELMELi!
DB gercek milliyetci tabani oyalamak adina sadece PKK´ya deginiyor, aslinda bilerek ya da bilmeden terör örgütünü oldugundan daha cok gözünde büyütüyor, cünkü terör örgütünün arkasindaki ABD´yi göremiyor, ABD´yi hedef alamiyor, o da AKP, Y CHP gibi -Allah´tan korkar gibi- ABD´den korkuyor. Öyle nutuk cektigine bakmayin, baskalaranin, danismanlarinin yazdigi metini okumakta dahi zorlansa da bir cok saptamalari dogru olabilir. Ama bu aldaticidir, danisikli dövüstür. Sonucda konusmak yetmez, icraat gereklidir. Yani yapilan bütün ihanatlere seyirci kalmamak gereklidir. DB´nin bir hükmü kalmamistir. Var mi, yok mu, belli degildir. Mini AKP, BBP haline gelen AK MHP´nin basindaki BOP diger gizli esbaskan yardimcisi DB "AKP gitmemeli, alternatifi yok" diyerek, "AKP olmazsa halimiz nice olur" edasina bürünerek AKP üzerinden ABD´ye bagliligini ilan ediyor ve Türk milletinin, Türkiye Cumhuriyeti devletinin varligini, bekasini tehdit eden, gercek Türk
ERDiNC ÜNLÜ 6 yıl önce
(DEVAMI) Gercek Türk milliyetciligiyle ilgisi kalmamis, bu Amerikan milliyetcisi, Nato milliyetcisi, Nato-Türkcü tavirlariyla zaten kendini inkar ediyor. Y CHP´ye ders veren CHP´deki milliyetciler ve kararsiz milliyetciler son secimde MHP´ye destek vermisti. Gn. Baskanliga adam gibi bir adam gelmedigi taktirde, bu sefer MHP´ye zirnik yok.
Bahceli derhal istifa etmelidir. Ilk kurultayda Engin Pasa gn. baskan olmalidir. AKP´ye, Fethullah´a tamamen teslim olan, Türk milliyetciligiyle ilgisi kalmamis, ayni AKP gibi sahte milliyetci, Amerikan milliyetcisi, Nato milliyetcisi, Nato-Türkcü BOP diger -minik- gizli esbaskan yardimcisi DB´yi ve AK MHP´sini sorgulayamayan korkaklar, Bahceli milliyetcileri, Fethullah milliyetcileri partiden uzaklastirilmalidir. MHP gercek milliyetci, vatansever, milli, tam bagimsizlikci, antiemperyasit, cagdas dört dörtlük Atatürkcü bir yapiya kavusturulmalidir.
ERDiNC ÜNLÜ 6 yıl önce
(DEVAMI) Türkiye olarak bölgemizde, Ortadogu´da Nato´nun, ABD-AB-Israil´in yaninda degil; Suriye, Lübnan (Hizbullah), Iran gibi vatansever, milli, tam bagimsizlikci, antiemperyalist direnisin cephesinde yer almaliyiz, onlarla birlikte olmaliyiz. Bu gercek dost, kardes ülkelerle bircok konuda (siyasi, iktisadi, askeri) ittifaklar yapmaliyiz. Ülkemizin varligi ve bekasi icin de bu ittifaklar, birliktelikler kacinilmazdir; er ya da gec Türkiye´de bu birliktelige katilacaktir. Ne Mutlu Türküm Diyene!
HASAN YALCINER 6 yıl önce
Dogru soylersin gardas biri gitmeli yeter yuvada evlat koymadi elin yurdun atti gelmeli bas yigit pasa toplamali evlatlar bas
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P