banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Erdoğan: Bunlardan bir şey olmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, istanbul'da konuştu. Batı'ya eleştirilerini sürdüren Erdoğan, terörle mücadelenin sonuna kadar sürdürüleceğini açıkladı.

GÜNDEM 25.11.2016, 17:38 25.11.2016, 18:09
Erdoğan: Bunlardan bir şey olmaz

Erdoğan, "Avrupa Birliği bir toplantı yapmış, müzakerelerin durdurulmasına karar vermişler; sen bu kararı alsan ne yazar, almasan ne yazar" dedi.

Batı'yı işaret eden Erdoğan, "Bu Erdoğan, bu zihniyete karşı diktatördür. Ama samimi olanlara karşı müşfiktir" ifadesini kullandı. Erdoğan, "Bunlar darbecileri kırmızı halılarda karşılayanlardandır. Biz darbecileri indirdiğimiz için rahatsız oluyorlar. Eğer darbeciler başarılı olsaydı var ya bunlar Avrupa'nın meydanlarında zil takıp oynayacaklardı" şeklinde konuştu

Erdoğan'ın açıklamlarının satırbaşları şöyle:

Bunlar tatlı su demokratıdır, bunlardan bir şey olmaz. Bunlar darbecileri kırmızı halılarda karşılayanlardır. Bizse darbecileri indirdiğimiz için bunlardan rahatsız oluyorlar. Eğer darbeciler 15 Temmuz'da başarılı olsaydı var ya bunlar Avrupa meydanlarında zil takıp oynayacaklardı.

Avrupa Birliği toplanmışlar, bir toplantı yapmışlar. O toplantıda müzakerelerin dondurulması ile ilgili bir karar almışlar. Sen bu kararı alsan ne yazar, almasan ne yazar. Siz zaten 53 senedir bu kararları alıyorsunuz 53 sene... Bu karara ellerini kaldıranlar, 'hayır' diyenler, 'evet' diyenler... Sayıya bakıyorsun 'hayır' diyenler 36 tane, 'evet' diyenler maşallah bayağı fazlaymış. Bak hani diktatör dediğiniz bir Erdoğan var ya evet bu Erdoğan bu zihniyete karşı diktatördür ama samimi olanlara karşı müşfiktir, merhametlidir.

Millet 'biz idam istiyoruz' derse, Parlamento'ya gelip onaylanırsa ben de onaylarım diyorum.  Batı'ya sesleniyorum, bu ülkeden kaçıp giden teröristlere nutuk attıran siz değil misiniz? 

Terörle mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P