banner1199

banner1197

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

GÜNDEM 20.01.2016, 14:50 20.01.2016, 14:54
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 19. Muhtarlar Toplantısı'nda CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yanıt verdi.

Erdoğan şunları söyledi:

Bu bir değil iki değil üç değil. Sabır sabır. Ana muhalefetin genel başkanı nyine çirkin yüzünü göstermiş. Bu zat bir süredir şahsımla ailemle ilgili ağzına da kişiliğine yakışmayan şekilde bir namus ve şeref edebiyatı tutturmuş gidiyor. Bazı insanlar vardır ya hani yüzüne tükürsen yağmur yağıyor zanneder ya bu da böyle pişkin bir tip.

Serseri mayın gibi dolaşıyor ortalıkta. 7 Haziran seçimleri sonrasında koalisyon kurulamayınca benim ana muhalefet liderine hükümeti kurma görevini vermemi ifade ediyorlardı. Cumhurbaşkanlığı'nın yolunu bilmeyene ben görev vermem demiştim.

Aslına bu zatın asıl karın ağrısını da ortay adökerim ama ben bu konuları konuşmayı hicap duyarım. Çözüm bekleyen bunca sorun varken bu namus ve şeref fukaraları için vakit harcamak bana zul geliyor. Teröristlerin arkasında duran bu değil mi hangi namusla hangi şereften bahsediyorsun. Genel Müdür olduğu kurumu batırdı. Nice vatandaşlarımız bunun döneminde hastane köşelerinde neler çekti. İlacımızı alamıyorduk. Ve afedersiniz odalara girmek mümkün değildi. Bir hastanenin en önemli şeyi hijyendi. Hijyen bizimle bu ülkede tanıştı. Ondan önce yoktu. Siyasetçi olmuş başında olduğu partiyle katıldığı hiç bir seçimi kazanamamış. Tek bir hayırlı hizmeti vaki değildir. Bıraksanız varya memleketi batıracak. Nereden tutsanız elinizde kalan bir zavallı.
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P