banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Erdoğan'dan o talebe yeşil ışık

Tayyip Erdoğan, Öcalan'ın açılım süreciyle ilgili "yasal zemin" talebine yeşil ışık yaktı. Erdoğan, Öcalan'ın istekleri için BDP'ye mesaj gönderdi, Meclis'i işaret etti. NTV ve Star TV'nin ortak yayınında konuşan Erdoğan Suriye'deki terörist gruplara angajman kalkanı uygulanmasını savundu.

GÜNDEM 26.03.2014, 12:44 26.03.2014, 13:37

Tayyip Erdoğan, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın talepleri için Meclis vizesini verdi.

Erdoğan, NTV ve Star TV'nin ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Öcalan'ın "Yasal zemin" talebini değerlendiren Erdoğan, BDP'ye mesaj gönderdi.

Erdoğan düşürülen Suriye uçağı ile ilgili de konuştu. Türkiye'nin hamlesiyle Özgür Suriye Ordusu'na bağlı teröristlerin rahatlatıldığını doğrulayan açıklamalar yaptı.

Abdullah Gül'ün Twitter yasağını delmesini de değerlendiren Erdoğan, "Ben paylaşmıyorum. Bunlarla uğraşacak zamanımız yok" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
Sabahattin Toluk 6 yıl önce
bu sizinti ismi cok guzel cunku tam bir sizintidir.icerigi aynen misyoner lerin almancasi wachturum,ingilizcesi watchtower olan dergilerdir. bu sizinti hiristiyanliktan onceki roma da sarlatan dinlerin fikirlerini ,muslumanliga katarlar bir tanesini soyleyimsarlatan bir din oldukten sonta erkeklere kac tane cariye verilecek.kadinlara kac erkek verilecegini yazmiyor.
recep topbaşı 6 yıl önce
Şu geldiğimiz noktada çözüm süreci emperyalizmin istediği gibi... Taraf olanların birbirine beslediği kin nefret, insanlar arasındaki gerginlik ve de son olarak vatandaşın devletinin bütün kurumlarına, hangisi olursa olsun, güveni yerlerde sürünüyor. Ve bütün bunlar kimlerin planları arasında: emperyalizm. Dolayısıyla hacivatla karagöz gölge oyunu, sopayı aynı kişi tutar, cümleleri aynı kişi kurar.
13°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P