banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Fuat Avni kim? Gülerce yazdı

Star Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, bugünkü yazısında Fuat Avni adlı Twitter hesabı hakkında iddiada bulundu.

GÜNDEM 10.09.2015, 10:21 10.09.2015, 12:56
Fuat Avni kim? Gülerce yazdı
Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce, 'Fuat Avni, Paralel Yapı ve CIA' başlık bir yazı kaleme aldı.

Gülerce'nin yazısının ilgili kısmı şöyle:

Artık sözü, “Twitter fenomeni” olarak ünlenen Fuat Avni’ye getirebilirim. Bu ismin birkaç yıldır attığı tweet’lerin 3 özelliği var: 1. Emniyet, yargı ve TSK içinden, bürokrasinin ve iş dünyasının değişik kesimlerinden pek çoğu doğru bilgiler veriyor. 2. Özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan düşmanlığı yapıyor ve ona aleni hakaretlerde bulunuyor. 3. Zaman, Bugün, Sözcü, Cumhuriyet ve Taraf gazetelerinde, onun attığı tweet’ler hemen haber yapılıyor, bazen manşete taşınıyor.

Ben Fuat Avni’nin, Sayın Cumhurbaşkanı’nın yıpratılması ve AK Parti’nin artık tek başına iktidar olamaması planının bir parçasını olduğuna inanıyorum. Söz konusu istihbaratın, ancak Paralel Devlet yapılanmasının elemanları tarafından temin edilebileceğini düşünüyorum. Fuat Avni, Pensilvanya merkezli, aralarında psikolojik harp uzmanlarının da bulunduğu bir istihbarat havuzunun elemanı olabilir. Pekiyi, Mısır’daki gibi CIA’yı hatırlatan bir ilişki söz konusu olabilir mi? Bu konuda gözlerimizi dehşetle açan bilgi de Zaman yazarı Lale Kemal’den geldi:

“Fuat Avni’nin, Amerikan casusluk örgütü CIA kaynaklı olduğuna dair artan biçimde dış kaynaklı bilgiler almaya başladım. Bu yakından takip edilen hesabın, CIA içinde gizli bir hesap olduğu, Türkiye’de artan otoriterleşmeyi deşifre etmeyi amaçladığı intibaı çok güçlü. Demem o ki,  Türkiye’deki tehlikeli gidişata artık dışarıdan müdahale ile “dur” denilebilir. Türkiye’nin, “otoriterleşmesine,” izin verilmeye(bilir)...”

Gülen cemaati ve CIA! Bu günleri de mi görecektik?

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
Şaman TÜRKSOY 4 yıl önce
CIA , Türkiye lehine olan hiçbir iş yapmaz. Fuat Avni'nin ve ipi kimin elinde ise onun
maksadı RTE'yi Saddam'laştırmak, Türkiye'yi Irak'laştırmak! Böylece Irak, Libya ve Suriye'de olduğu gibi Türkiye'ye de demokrasi getirecekler; bütün amaçları budur!
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P