banner1199

banner1197

Gazeteci Nuh Köklü davası 18 Mart'a ertelendi

Gazeteci Nuh Köklü'nün arkadaşlarıyla kar topu oynarken bıçaklanarak öldürülmesi davası 18 Mart'a ertelendi. Mahkeme, tutuklu sanık Serkan Azizoğlu'nun akıl sağlının tespiti için Adli Tıp'a gönderilmesine karar verdi.

GÜNDEM 20.01.2016, 18:20 20.01.2016, 18:22
Gazeteci Nuh Köklü davası 18 Mart'a ertelendi
 Gazeteci Nuh Köklü'nün kar topu oynarken öldürülmesiyle ilgili dava 18 Mart'a ertelendi.

İstanbul Kadıköy'de arkadaşlarıyla kar topu oynayan Gazeteci Nuh Köklü'nün bıçaklanarak öldürülmesi davasında 3'üncü duruşma görüldü. Duruşma, Köklü'yü bıçaklayan sanık Serkan Azizoğlu'nun akıl sağlığıyla ilgili Adli Tıp'tan rapor alınması için ertelendi.

Savunmasında Köklü'yü bıçaklamadığını, kendisinin bıçağın üzerine düştüğünü iddia eden tutuklu sanık Serkan Azizoğlu, 7 Mart'ta "akıl sağlının yerinde olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu'na götürülecek.

Nuh Köklü'nün bıçaklandığı olay anını gösteren görüntülerle ilgili bilirkişi raporunun ise mahkemeye ulaştığı öğrenildi.

Camına kar topu isabet etmesi üzerine Köklü'yü bıçaklayarak öldüren tutuklu sanık Azizoğlu 3 yıl 9 aydan 11 buçuk yıla kadar hapis, Azizoğlu'na yardım eden bir esnaf da 10 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanıyor.ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P