banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Gazeteler F-Tipi'ne operasyonu böyle gördü

GÜNDEM 15.12.2014, 08:41 15.12.2014, 09:00
Gazeteler F-Tipi'ne operasyonu böyle gördü

 Geçtiğimiz gün İstanbul başta olmak üzere birçok ilde başlayan F-Tipi yapıya yönelik operasyonda Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile Terörle Mücadele Şubesi’nin eski yetkililerinin de aralarında bulunduğu 31 gözaltına alındı.

İşte gazeteler operasyonu manşetlerinden böyle gördü:

 

 

 


Yorumlar (3)
ülke 5 yıl önce
fethullaha sahip çıktıkları kadar ülkenin bölünmez bütünlüğüne ve çıkarlarına da sahip çıksalar ya!..........hergün açılım hergün kürt propagandası hatta her saat, bunların hepsi kuldan utanmıyor, allah'tanda korkmuyorlar, demokrasi insanlık rolü yapıyorlar.....
cenap aytepe 5 yıl önce
hele bakın amerika ve avrupa bi,rliği nasılda karşı çıkıyor insanın ağzına cok kötü şeyler geliyor ama susuyoruza 40 yıl türk odusunda görev yapmış ve ordular komutanı olmuş bir genel kurmay başkanımıza bu f.tipi .ile ortağı törör örgütü kurmak ve yönetmekle suçladı ozaman sustular .ey türk milleti kendine gel kör gibi davranma.
selim kocaer 5 yıl önce
hdp nin özerklik metnini açıklarız demesinden sonra gelen bir operasyon.genel af,gelirden pay,merkezi yönetim vs.bunların olması için halkın uzun süreli uyutulması gerekir.operasyon belki yıllar sürecek.gazete manşetleri gerçeği yansıtmıyor.
14°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P