banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Genelkurmay Başkanı'ndan Devlet Bahçeli'ye sert yanıt

GÜNDEM 24.02.2015, 17:43 24.02.2015, 17:46
Genelkurmay Başkanı'ndan Devlet Bahçeli'ye sert yanıt

 MHP'nin bugünkü grup toplantısında Şah-Fırat operasyonu ile ilgili Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e sert sözlerle yüklenen Devlet Bahçeli, "Özel Paşa'nın Süleyman Şah'a nasıl yetiştiğini herkes görmüştür. Madem Süleyman Şah Türk vatanının ayrılmış parçasıdır kime sorarak vatandan vazgeçtiniz. Bunu tarihe nasıl anlatacaksınız. Millete nasıl izah edeceksiniz" ifadelerini kullanmıştı.

Konuyla ilgili Necdet Özel'den Bahçeli'ye yanıt geldi.

Özel, "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin şahsıma yönelik sözlerini, kişiliğine ve fikirlerine yakıştıramıyorum. Devlet Bahçeli'nin benim vatan, millet, bayrak şuurumu sorgulama hakkının olmadığını düşünüyor, yüce Türk milletinin takdirlerine sunuyorum" dedi.

Yorumlar (5)
Kara Biber 5 yıl önce
Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'de bu operasyonla kimlere hizmet ettiğinin rengini belli etti. Bunların yardımıyla Büyük İzrael Devletinin olması tıkır, tıkır mümkün olması devam ediyor.
Cahit 5 yıl önce
benim de pasaya sorum: türkün vatan topragindan sanli bayragimizi indirip niye terk ettin? bu soruyu o topraklarin sahibi bir türk olarak sorma hakkimin oldugunu düsünüyorum.
metin mumcu 5 yıl önce
balkan harbin de, çanakkale de, kurtuluş savaşin da, kibris ta biz şehit verdik paşam
şehit vermeden toprak korunmaz paşam. madem askerin o kadar kiymetliydi, yaş 53 çağirsaydin biz gider beklerdik, bu topkaklarda güller kirmizi açar paşam.
sydneyden turan 5 yıl önce
ben ulusalciyim ama bahceli 4/4luk bir tesbit yapmis pasa bos konusuyor.
Malik boyraz 5 yıl önce
sen nesin sorgulanmayacak konu vatan konu vatan topragi pasa
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P