banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Genelkurmay'dan açıklama: Kahraman bir silah arkadaşımız şehit olmuştur

GÜNDEM 10.09.2015, 16:08 10.09.2015, 16:14
Genelkurmay'dan açıklama: Kahraman bir silah arkadaşımız şehit olmuştur
Genelkurmay Başkanlığı, Cilvegözü Hudut Karakolu'nda görevli askerimize sınırın Suriye tarafından açılan ateş sonucu şehit olduğunu açıkladı. Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz." denildi.

İşte o açıklama:

10 Eylül 2015 tarihinde saat 02.05’de Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı Cilvegözü Hudut Karakolu’nda görevli unsurlarımıza, sınırın Suriye tarafından açılan ateş sonucunda Kahraman bir silah arkadaşımız ağır şekilde yaralanmış, derhal ambulansla hastaneye tahliye edilmiştir. Ancak hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P