banner1199

banner1197

Güneydoğulu analar Türkiye'ye örnek olmaktadır

GÜNDEM 06.06.2014, 09:29 06.06.2014, 08:30
Güneydoğulu analar Türkiye'ye örnek olmaktadır
4 Haziran günü, Karlıova Varto yolunu açmak için PKK'nın yol kontrolü gibi terörist uygulamalarına karşı bir askeri harekât başlamıştır. Bu harekât çok yerindedir.

PKK yanlısı güçler "Devlet teslim oldu" gibi bir psikolojik harekât kampanyası yürütüyorlar. Tayyip Erdoğanlar teslim olmuştur ama Türkiye teslim olmayacaktır ve bölücü terörü etkisiz hale getireceğiz.

Güneydoğu'daki analar bugün bütün Türkiye halkına örnek olmaktadır. PKK terörüne evlatlarına teslim etmek istemiyorlar. Ana olarak da haklıdırlar. Yurttaş olarak da haklıdırlar. Hem evlatlarını koruyorlar hem vatanı savunuyorlar.

BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş analara dil uzatıyor. Önce kendilerine baksınlar. Liderleri Abdullah Öcalan MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın avucundadır. Abdullah Öcalan kendi ağzıyla bu açılım sürecinde "enstrüman" olduğunu defalarca itiraf etmiştir. Hakan Fidan'la işbirliği yaptığını da itiraf etmiştir. Eğer PKK-BDP-HDP yöneticileri MİT projelerine tavır alacaklarsa önce "Barış açılımına" tavır almalıdırlar. "Barış açılımı" bir CIA-MİT operasyonudur. Hepsi bu operasyonun enstrümanı olmayı kabul etmiştir. Analar ise ABD-İsrail planlarına direniyorlar. Onlar hepimizin anasıdır.

Doğu Perinçek
Aydınlık/ROTA

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P