banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Hatice teyze tüm mal varlığını GÖREV Vakfı’na bağışladı

Türkiye'de medyanın içinde olduğu durumu görüp iş başa düştü dediler, İletişim Gönüllüleri ve Görevlileri, kısa adıyla GÖREV Vakfı kuruldu. Ekonomist ve köşe yazarı Mustafa Pamukoğlu’nun başkanlığında kurulan GÖREV Vakfı ilk toplantısını yaptı. Toplantıya Vakıf'a bağışta bulunan ve Mütevelli Heyetini oluşturan ilk isimler katıldı.

GÜNDEM 18.09.2015, 19:36 18.09.2015, 19:37
Medyanın içinde olduğu durumdan vazife çıkardılar, görev başına geçtiler. İletişim Gönüllüleri ve Görevlileri, kısa adıyla GÖREV Vakfı kuruldu.

Ekonomist ve köşe yazarı Mustafa Pamukoğlu’nun başkanlığında kurulan GÖREV Vakfı ilk toplantısını yaptı, AMACINI VE FAALİYET ALANLARINI KAMUOYUNA DUYURDU.

İlk toplantıya damgasını vuran ise dürüst ve yurtsever bir medya YAPILANMASI VE VAKFIN PROJELERİNİ YERİNE GETİRMEDE KULLANILMASI için tüm mal varlığını GÖREV Vakfı’na bağışlayan Hatice teyze oldu.

Mütevelli heyetinin ilk kararı da Hatice teyze ve vakfın isim babası sanatçı Levent Kırca’yı onur üyeliği ile taçlandırmak olarak kayıtlara geçti.

Türk televizyonlarının duayen sunucusu Gülgün Feyman da kitap gelirlerini vakıfa bağışlayarak başladı çalışmalarına.

Görev Vakfı Mütevelli heyeti, bir birinden önemli 50 kişilik isimden oluştu. İlk toplantılarının heyecanını yaşayan üyeler, duygularını Ulusal Kanal’a anlattı.

Kültür ve sanat alanında da faaliyet yürütecek vakfın ilk projeleri de oldukça iddialı.
 
HABER: ÖZER SÜRMELİ
KAMERA: ŞENGÜL DERİN

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
Sevdiye karakaya 4 yıl önce
Hayırlı olsun
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P