banner1199

banner1197

Hediye yağmuruna tuttu

GÜNDEM 04.06.2014, 13:43 04.06.2014, 13:33
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nun 30'uncu Genel Kurulu ilginç görüntülere sahne oldu. Kongrenin tek adayı Fevzi Apaydın başkan seçilmek için delegeleri hediye ve para yağmuruna tuttu. 5 bin delegeye ipek kravat, deri cüzdan, deri anahtarlık, deri kemer olan çanta ve içinde 250 lira olan para zarfları dağıtıldı.

Genel Kurul'a tek aday olarak girdi, başkan seçilmek için delegeleri hediye ve para yağmuruna tuttu. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleşen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nun Genel Kurulu işte bu görüntülere sahne oldu.

Mevcut Başkan Fevzi Apaydın, 30. Genel Kurul'a tek aday olarak girdi. Genel Kurul'a 5 binin üzerinde delege katıldı.

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, salonun girişine stand kuruldu. Kongreye gelen delegeler standda bekleyen hediye paketlerini aldı.

Delegelere içinde ipek kravat, deri cüzdan, deri anahtarlık, deri kemer olan çantalar dağıtıldı. Yol masrafları karşılanan ve 5 yıldızlı otellerde ağırlanan delegelere en büyük sürpriz ise üstünde "hediye kartı" yazan zarflar oldu. Her delegeye imza karşılığında zarf içinde 250 lira verildi.
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P