banner1199

banner1197

Huysuz Virjin tüm malvarlığını ÇYDD'ye bağışladı

GÜNDEM 05.06.2014, 10:30 05.06.2014, 14:26
Huysuz Virjin tüm malvarlığını ÇYDD'ye bağışladı
CNN Türk ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular programı, sevilen belgesellerin yaratıcısı Nebil Özgentürk’ü ağırladı.

Özgentürk, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 25. kuruluş yıldönümü ve Türkan Saylan anısına hazırladığı “Çağdaşlık İçin Çeyrek Asır” belgeselini Enver Aysever’e anlattı. Türkan Saylan’ın mücadelelerle dolu yaşamının konu edildiği programda, Enver Aysever , “Huysuz Virjin” tiplemesiyle tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun bütün malvarlığını ÇYDD’ye bağışladığını açıkladı.
Yorumlar (25)
yasemin arkun 5 yıl önce
İnşallah gerçek yerini bulur bu servet ..!!
Semra serim 5 yıl önce
Yürekten kutluyorum Allah razı olsun emegine saglık bu dünyada bonkör davradıAllahta ona diğer dünyada bonkör davranacaktır eminim.gerçekten çok duygulandım örnek insan saygılar sevgiler.çok şeyler yazmak isterim ama sayfalara sıgmaz
cemalusta 5 yıl önce
Bundan iyi daha ne olabilir. '
sydneyden turan 5 yıl önce
ellerinden oper nice uzun yillar dilerim cok yasa.
Neşe kılıç 5 yıl önce
Sizi hep sevdim ne kadar doğru bir şey yaptınız ülkenizi severek.
Yuksel Yunak 5 yıl önce
Sızi canı yurekden kutluyorum.
zeynep tatar 5 yıl önce
Yasemin hnm bu servetin gercek yerini bulacagından emin olabilirsiniz cunku çydd de çalîşan tüm arkadaşlar gònüllü olarak büyük bir özveri ile çalışıyorlar eğerki o belgeseli seyretseydiniz sizinde salondaki herkes gibi gözleriniz dolardı ve aklinizda hiçbir süphe kalmazdı!!
Leyla vural 5 yıl önce
Bu ülkenin kızları çocuk yaşta okuldan alınıp evlendiriliyor. Yaşamın gerçek değerini kavrayamadan, türkiyemizin kaderine yön vermesi engellenerek pasifize ediliyor. ÇYDD onların eğitimine kendini adamış değerli ve çalışkan bir derneğimiz. Ona destek olanlara ve sanatçımız sn Seyfi Dursunoğluna değerli katkılarından dolayı bir kadın olarak şükranlarımı gönderiyorum... Onun desteği yurdumuzun köşesindeki onlarca, yüzlerce genç kıza ışık olacak, eminim. Sağolun, varolun!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P