banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

İBB, skandal paylaşım sonrası Ömer Akbayrak'ı açığa aldı

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Haller Müdürlüğü çalışanı Ömer Akbayrak, facebook sayfasından “17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları GANİMET olarak EVET çilere HELALDİR” mesajı paylaştı. Ömer A'nın iletisini beğenenler olduğu gibi, sert tepki gösterip arkadaşlıktan çıkaranlar da oldu. İBB’den de skandal ileti üzerine jet bir yanıt geldi. İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın talimatıyla konuyla ilgili müfettiş görevlendirdiği, Ömer A.'nın soruşturma başlatılarak görevinden alındığı öğrenildi.

GÜNDEM 13.04.2017, 17:30 14.04.2017, 15:46
İBB, skandal paylaşım sonrası Ömer Akbayrak'ı açığa aldı
"BUNLARIN KARILARI KIZLARI..." 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı Ömer Akbayrak, facebook hesabından “SEVGİLİ DOSTLAR!!!! Chp açıkça savaş ilan ederek bu hususta elinden geleni ardına koymamaktadır. Meclis de başladıkları saldırganlıklarını tüm eylem ve söylemleri ile EVET çilerin üzerine çevirmişlerdir. 17 Nisan günü savaşı kazanınca, bunların karıları ve kızları GANİMET olarak EVETçilere HELALDİR” şeklinde paylaşım yaptı. İletiyi beğenenler olduğu gibi, "Dostum biraz fazla olmadı mı" diye kendisini uyaran ve sert çıkanlar da oldu. Ömer Akbayrak kendisini uyaran bir kişiye, "Eksiği fazlasını bilmem... Bunlar bizi denize dökmekten ve savaşdan bahsediyorlarsa, bizde savaş hukukundan bahsettik" şeklinde yanıt verdi.

İBB’DEN JET KARAR

İletinin sosyal medyada paylaşılması ve tepkiler üzerine Ömer Akbayrak, hakkında, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın talimatıyla soruşturma başlatıldığı, görevinden alındığı öğrenildi. Ömer Akbayrak, İBB’de gece amiri olarak çalıştığı belirtiyordu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
Murtaza Tezbiçer 3 yıl önce
İnsan çok merak ediyor.. Bu salkım sepetlere Allah neden beyin vermemiş.
neden devamlı olarak minnacık çükleri ile düşünüyorlar..ve neden okuduğunu veya dinlediğini anlama kaabiliyetleri yok.
Orhan bal 3 yıl önce
Bu terbiyesiz soysuzun soyadını kapattiniz kınıyorum sizi herkes tanısın deşifre olsun
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P