banner1199

banner1197

İş adamı İtimat İsmailov öldürüldü

Star Gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva'nı eşi iş adamı İtimat İsmailov öldürüldü... İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov yakalandı. Zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor

GÜNDEM 20.09.2018, 00:29 20.09.2018, 01:22
İş adamı İtimat İsmailov öldürüldü

Star Gazetesi yazarı Sevil Nuriyeva'nı eşi iş adamı İtimat İsmailov öldürüldü.

SüperHaberTV'nin aktardığına göre Bakırköy Florya’da Azeri iş adamı İtimat İsmailov kendi ofisinde başından ve kalbinden vurularak öldürüldü. İsmailov’u öldürdüğü ileri sürülen Azeri eski polis şefi Gözel Damirov polis tarafından yakalandı. Zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor. 

Sovyet Rusya döneminde Azerbaycan Cumhuriyet Başsavcılığı ve bir dönemde Adalet Bakanlığı yapan İlyas İsmailov’un oğlu olan işadamı İtimat İsmailov Florya’daki ofisinde akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğradı. İş adamının, gazeteci Sevil Nureyeva'nın eşi olduğu öğrenildi.

İş adamı İtimat İsmailov’u vurduğu ileri sürülen Gözel Damirov polis tarafından yakalandı. Gözel Damirov’un Azerbaycan’da bir dönem İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunduğu ve daha sonra karıştığı bir olaydan sonra Türkiye’ye kaçtığı öğrenildi.

İsmailov savunma sanayiindeki önemli yatırımları ile tanınıyordu.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P