banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

İstanbul'un taşı toprağı satılacak!

10 Nisan’da başlayacak ve iki gün sürecek olan İstanbul Uluslararası Yatırı Zirvesinde AKP hükümeti İstanbul’u uluslararası sermayeye satışa çıkaracak

GÜNDEM 09.04.2014, 13:56 09.04.2014, 17:34
İstanbul'un taşı toprağı satılacak!
Derya Derviş

Cari açık karşısında eli kolu bağlanan, dış ve iç borçları ödemek için sıcak para bulmakta zorlanan AKP hükümeti yarın başlayacak olan 'İstanbul Uluslararası Yatırım Zirvesi'nde İstanbul’u pazarlayacak.

Yarın başlayacak olan "İstanbul Uluslararası Yatırım Zirvesi"ne, yönettiği fonların toplam değeri 500 milyar doları bulan, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden üst düzey yöneticiler katılacak.

İstanbul Yatırım Derneği ve Ortadoğu Ekonomi Platformu’nca düzenlenen zirve İstanbul Shangri la Bosphorus Otel'de gerçekleşecek. Zirveye Enerji Bakanı Taner Yıldız, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılacağı belirtildi.

Enerji ve Gayrimenkul ana başlıkları altında yapılacak olan zirvede ABD destekli Körfez sermayesine ve yatırımcılara sağlanan avantajlar anlatılarak, İstanbul’un en değerli arazilerine doğrudan yatırım yapma olanağı sunulacak.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P