banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

İşte Cizre'de yaşananlar

Cizre çatışma görüntüleri, Cizre'deki operasyon polis kamerası tarafından görüntülendi.

GÜNDEM 10.09.2015, 17:31 10.09.2015, 17:31
Şırnak'ın Cizreilçesinde yollara hendek kazıp barikat kuran terör örgütü PKK mensuplarının güvenlik güçlerine yönelik saldırıları ve pusu hazırlıkları havadan görüntülendi. Emniyete ait insansız hava aracı (İHA) tarafından çekilen görüntüler, İçişleri Bakanı Selami Altınok tarafından düzenlenen basın açıklamasının ardından kamuoyuyla paylaşıldı.

Görüntülerde, ilçede ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından teröristlere yönelik başlatılan operasyonda, PKK'lıların ara sokaklardan güvenlik güçlerine saldırıları yer alıyor. Terör örgütü PKK mensuplarının iş makineleriyle yollarda hendek kazması ve kamyonlarla getirdikleri hafriyatla sokak girişlerinde oluşturdukları barikatlar da İHA'nın kamerasına yansıyor.

 ROKETARLI TERÖRİSTİN ETKİSİZ HALE GETİRİLMESİ KAMERADA

Güvenlik güçlerine roketatarla saldırıda bulunmak isteyen bir teröristin etkisiz hale getirilmesi de görüntülerde yer alıyor.

SİLAHLI TERÖRİSTLER SOKAKLARDA DOLAŞIYOR

Silahlı teröristlerin sokaklarda dolaştıkları görülüyor. Terör örgütü PKK mensuplarının tuzaklama yaptıkları esnada patlayıcı maddenin infilak etmesi de görüntülerde bulunuyor.

Bakanlık, operasyondan önce terör örgütü mensuplarının yollara yaptığı barikatlara ilişkin fotoğrafları da kamuoyuyla paylaştı. DHA
Yorumlar (1)
ismail 4 yıl önce
olanların sorumlusu devlet değil, pkk dır, iş makinalarını yak, okulları yak, kepenk kapattır, özerklik ilan et, silahlı çatışmaya gir, elektrik trafolarını imha edin, sonra da elektrik yok deyin. elektrik parası ödemediğiniz halde, üstelik. Ne yani, silahınıza karşılık gül mü uzatsaydık. Hadi lan ordan
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P