banner1199

banner1197

Kalçasına demir saplanan adam İBB'den şikayetçi olmadı bakın İBB ne yaptı

Seyrantepe Metro Kazasında kalçasına demir saplanan vatandaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden şikayetçi olmadı, işe başladı. Günlerce konuşulan kaza sonrasında kapanan Sanayi Mahallesi- Seyrantepe arasındaki hat ise hala açılmadı.

GÜNDEM 28.02.2015, 18:42 28.02.2015, 18:55
Türkiye günlerce bu kazayı konuştu. 29 Eylül sabahı yaşanan Seyrantepe Metro kazasından yaralanan Fatih Çoban adlı vatandaşın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ’de işe başladığı ortaya çıktı.

Çoban sabah evinden çıkıp işe gitmek için metroya bindi Metro, raylardan çıkarak kenardaki levhalara çarpı, demir bir çubuk vagonu delerek Çoban'ın kalçasına saplandı. Kaza sonrasında hastaneye kaldırılan Fatih Çoban, Büyükşehir Belediyesi'nde dava açağını, şikayetçi olduğunu söylemişti.

Ancak Fatih Çoban’ın dediği değil babasının dediği oldu.

Çoban, yaklaşık 4 ay sonra kaza ile ilgili yürütülen soruşturmada savcılığa ifade verdi, kimseden şikâyetçi olmadığını söyledi. Baba Şeref Çoban, iddiaları doğruladı, oğlunun Ocak ayında Büyükşehir Belediyesi'nde güvenlik görevlisi olarak işe başladığını açıkladı.

Kazanın yaşandığı hat ise Eylül ayından beri kapalı. Kazadan bir hafta önce açılan metro hattındaki tadilatlar bile tamamlanmadı. Kaza sonrasında İstanbul Metrosu bir daha Seyrantepe'ye uğramadı.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P