banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Kılıçdaroğlu: Ortaya çıkan tablo Erdoğan'ın doğruyu söylemediğidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan mektubunu değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "Ortaya çıkan tablo; Erdoğan'ın doğruyu söylemediğidir. Bunun da Süleyman Demirel'in mektubuyla kanıtlandığı gerçeğidir" dedi.

GÜNDEM 28.09.2015, 18:07 28.09.2015, 18:24
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hitaben yazdığı mektubu değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin Cumhurbaşkanı, kullandığı cümleler, dile getirdiği görüşler konusunda çok dikkatli olmalıdır, özenli olmalıdır." dedi.
Viyana'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın yalanının Süleyman Demirel'in yazdığı mektupla kanıtlandığını söyledi. Kılıçdaroğlu, "Ortaya çıkan tablo; Erdoğan'ın doğruyu söylemediğidir. Bunun da Süleyman Demirel'in mektubuyla kanıtlandığı gerçeğidir. Hala bunun üzerine eğer bir şeyler söyleniyorsa bu Doğan grubuna haksızlıktır." ifadelerini kullandı. 
Aydın Doğan, Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan mektubunda, Erdoğan'ın iddialarına yanıt vermişti.

Doğan, Conrad Otel'de Erdoğan ile yaptığı görüşmede "Biz hükümetler getirdik, hükümetler götürdük" şeklinde bir ifade kullanmadığını belirtmiş ve Erdoğan'ı yalanlamıştı.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P